Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Boz’un Eliz Sakuçoğlu’nun videosunu beğendiği iddiası
Murat Boz’un Eliz Sakuçoğlu’nun videosunu beğendiği iddiası
Geçtiğimiz günlerde Hadise ile yakınlığı yüzünden Aslı Enver'in hayranlarını kızdıran Murat Boz, şimdi de beğendiği video yüzünden tepki aldı.
Magazin 29 Eylül 2016 - 12:35

Şarkıcı Murat Boz, Eliz Sakuçoğlu ile uzun süren bir aşk yaşadıktan sonra sürpriz bir şekilde yollarını ayırmıştı. Ayrılığın ardından uzun süre özel hayatına kimseyi sokmayan Boz, geçtiğimiz yıl ‘Kardeşim Benim’ filminin setinde tanıştığı Aslı Enver ile yeni bir ilişkiye yelken açtı. Magazin kulislerinde dolaşan iddia ortalık karıştıracak gibi…

Ayrılık sonrası Boz, hayatına kimseyi sokmazken, Sakuçoğlu, Beran Benan’la mutlu bir beraberliğe başlamıştı. Ünlü çiftin ilişkileri ayrı kişilerle mutlu şekilde ilerlerken ortaya yeni bir iddia atıldı.

muratboz

ELİZ’İ BEĞENDİ

Murat Boz beğendiği video yüzünden hayranlarını kızdırdı. Eski sevgilisinin Instagram hesabını mercek altına alan Boz’un, Eliz Sakuçoğlu’nun 1 ay önce paylaştığı videoyu beğendiği iddia edildi. Boz, beğenisini kısa sürede geri çektiği ancak hayranlarına yakalanmaktan kurtulamadığı da iddia ediliyor.

Son güncelleme: 14:50 - 29.09.2016