Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Kekilli’den 99 depremi anısı
Murat Kekilli’den 99 depremi anısı
Kocaeli Fuarı´nda konser veren Murat Kekilli, sevilen şarkılarıyla hayranlarına unutulmaz bir gece yaşattı.
Magazin 27 Temmuz 2017 - 08:27

`Bu Akşam Ölürüm´, `Unutamam Seni´ ve  `Kara Gözlüm´ gibi unutulmaz şarkıların yorumcusu Murat Kekilli, Kocaeli Fuarı’nda hayranlarıyla buluştu. Murat Kekilli, Güneş Sahnesi´nde eski ve yeni şarkılarını sevenleri için seslendirdi. Esprileri ve anılarıyla hayranlarını oldukça eğlendiren Murat Kekilli, kendisini dinlemeye gelenlere unutulmaz bir gece yaşattı. Hayranları, Murat Kekilli´yi görüntülemek için cep telefonlarını gece boyunca ellerinden düşürmedi.

kekilli-ic

“BAZI ŞEYLER HİÇ DEĞİŞMİYOR”

Murat Kekilli, 17 Ağustos 1999 depremi sonrasında Kocaeli´de konser verdiğini belirterek, “Kocaeli ilk konser verdiğim ildir. 1999 depremi zamanında bir radyo telefon açmıştı. `İnsanlarımızın morale ihtiyacı var. Siz de böyle şeylere duyarlı bir sanatçısınız. Gelir misiniz buraya´ dediler. Ücretsiz gelmiştim o zaman. O yıllarda yine böyle müthiş bir kalabalık vardı, inanılmazdı. Bazı şeyler hiç değişmiyor. İzmit bu ruhundan hiçbir şey kaybetmemiş. Teşekkür ediyorum. Çok güzelsiniz” dedi. Kekilli´nin bu sözleri yoğun alkış aldı. DHA