Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım, Imane ile inat için mi evleniyor?
Murat Yıldırım, Imane ile inat için mi evleniyor?
Oyuncu Murat Yıldırım, Aralık ayının sonlarında evleneceği Imane El Bani ile inat uğruna birlikte oldu iddiası.
Magazin 28 Kasım 2016 - 12:41

25 Aralık’ta dünya evine girecek olan Murat Yıldırım hakkında şaşırtıcı bir iddia ortaya atıldı. Geride bıraktğımız günlerde gelinlik satan bir mağazada müstakbel eşiyle birlikte alışveriş yaparken görülen Murat Yıldırım’ın evlilik aşamasına bir inat uğruna geldiği söylendi.

murat-yildirim-ic

Duymayan Kalmasın programında, ‘Magazin kulislerinde dolaşan bir iddia’ olarak verilen habere göre, Yıldırım hayatını birlikte sürdürmek istediği kadından hayır cevabı alınca onu unutmak adına Imani El Bani’ye yakınlık göstermiş. Ona nispet yapmak için böyle bir ilişkiye girdiği söylenen Murat Yıldırım’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından istenilen müstakbel eşi Imani ile Aralık’ın son günlerinde nikah masasına oturacağı söyleniyor. Murat Yıldırım’ın bir inat uğruna başladığı söylenen bu ilişkisine ve evliliğe giden sürece nasıl sahip çıkacağı ve iddialarla ilgili nasıl bir tavır takınacağı ise şimdilik belirsizliğini koruyor.

İLGİLİ HABERMurat Yıldırım'ın müstakbel baldızı Fadwa El Bani'nin hesabında tanıdık yüzlerMurat Yıldırım’ın müstakbel baldızı Fadwa El Bani’nin hesabında tanıdık yüzler

İLGİLİ HABERMurat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir aradaMurat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir arada

Son güncelleme: 12:58 - 28.11.2016