Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir arada
Murat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir arada
Oyuncu Murat Yıldırım'ın kısa bir süre önce Faslı oyuncu ve model Imane El Bani ile birlikte olduğu ortaya çıkmış ve kısa süre sonra ikilinin ilişkilerinin ciddi bir aşamada olduğu anlaşılmıştı.
Magazin 16 Kasım 2016 - 13:36

Imane geride bıraktığımız gün Murat Yıldırım’la buluşmak üzere Adana’ya geldi. Herkes bu buluşmayı sevgililerin hasret gidermesi olarak yorumlarken, bunun bir kız isteme ve ailelerle tanışma seramonisi olduğu anlaşıldı. Hatta Faslı modeli babasından, bizzat Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan facetime üzerinden istedi. İkilinin önceki gece aile arasında bir söz yapacağı da konuşuluyordu. Murat Yıldırım’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım onun aileye girdiğini gösterdi. Müstakbel baldızı Fadwa El Bani’nin doğum gününü kutlarken çekilmiş bir kareyi hesabından paylaşan Murat Yıldırım, bu kareye “Doğum günün kutlu olsun Fadwa, Iman El Bani ve tatlı ailesi” notunu düştü.

murat-yildirim-icİLGİLİ HABERMurat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani'yi davul ve zurnayla karşıladıMurat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani’yi davul ve zurnayla karşıladı