Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani’yi davul ve zurnayla karşıladı
Murat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani’yi davul ve zurnayla karşıladı
Faslı güzellik kraliçesi, oyuncu ve model Imane Elbani ile aşk yaşadığı ortaya çıkan oyuncu Murat Yıldırım, sevgilisine kavuştu.
Magazin 14 Kasım 2016 - 09:28

2008 yılında evlendiği Burçin Terzioğlu'ndan 2014 yılında boşanan 37 yaşındaki oyuncu, Londra'da tanıştığı Faslı oyuncu ve model Elbani ile aşk yaşamaya başlamıştı. İlişki, Yıldırım'ın sosyal medya paylaşımıyla ortaya çıktı. Çok sayıda reklam filmi ve dizide rol alan kraliçe, iş için bulunduğu Mısır'dan tatil için Türkiye’ye geldi. Yıldırım'la Adana’da buluşan Elbani için Murat Yıldırım davullu zurnalı bir karşılama ekibi hazırladı. Sevgilisini alnından öperek karşılayan Yıldırım, bu kareye “Zaten özeldi” notunu düştü. Imane Elbani Adana’ya olan yolculuğunu sosyal medya hesabından böyle paylaştı.

iman-ic

ERDOĞAN, FACETIME ÜZERİNDEN MURAT YILDIRIM’A KIZ İSTEDİ

Sevgilisi için Adana’ya gelen ve evlilik hazırlığı yapan ikili için Cumhurbaşkanı Erdoğan aracı oldu. FaceTime bağlantısı ile Imane Elbani’nin Fas’ta yaşayan babasıyla görüşen Erdoğan, güzel modeli Murat Yıldırım için istedi.

kız isteme
MURAT YILDIRIM TEŞEKKÜR ETTİ

Murat Yıldırım sosyal medya hesabından Cumhurbaşkanı’na bir teşekkür metni paylaştı. Yıldırım metinde; “Sayın Cumhurbaşkanımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum sonsuza kadar yanımda olmasını istediğim eşimi benim için babasından istediği için…” ifadelerini kullandı.

murat-yildirim-sli
Son güncelleme: 16:15 - 14.11.2016