Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat Yıldırım’ın müstakbel baldızı Fadwa El Bani’nin hesabında tanıdık yüzler
Murat Yıldırım’ın müstakbel baldızı Fadwa El Bani’nin hesabında tanıdık yüzler
Oyuncu Murat Yıldırım'ın evlilik yolunda ilerlediği Imane El Bani'nin kardeşi Fadwa'nın sosyal medya hesabındaki şaşırtıcı detaylar.
Edda SÖNMEZ
Magazin 17 Kasım 2016 - 08:19

Murat Yıldırım, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın facetime üzerinden yaptığı kız isteme merasimi sonrasında Faslı sevgilisi Imane El Bani’yle mutlu sona bir adım daha yaklaşmıştı.

murat-yildirim-ic

İLGİLİ HABERMurat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani'yi davul ve zurnayla karşıladıMurat Yıldırım sevgilisi Imane Elbani’yi davul ve zurnayla karşıladı

Geride bıraktığımız gün ailece yenilen bir yemekte çekilmiş kareyi hayranlarıyla paylaşan Murat Yıldırım, bu fotoğrafta müstakbel baldızı Fadwa El Bani’nin doğum gününü kutladıklarını kareye düştüğü notla belirtmişti.

İLGİLİ HABERMurat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir aradaMurat Yıldırım, müstakbel kayınvalidesi ve kayınpederi ile bir arada

Her ne kadar ilişki kısa bir süre önce ortaya çıkmış olsa da Yıldırım’ın müstakbel baldızının sosyal medya hesabından yaptığı İstanbul paylaşımları El Bani ailesinin Türkiye aşkının uzun zamandır sürdüğünü gösteriyor. Fadwa’nın eski paylaşımlarında ailece İstanbul’a geldikleri belli oluyor.

fadwa-ic-2

Müstakbel baldızın hesabında dikkat çeken diğer ayrıntı ise takip ettiği Türk oyuncular… Murat Yıldırım’ın müstakbel baldızı Erkan Petekkaya ve Özcan Deniz gibi isimleri takibe almış.

fadwa-ic-3

Fadwa takip ettiği isimlerden Erkan Petekkaya ile tanışma fırsatı da bulmuş.

fadwa-ic-4

Güzel isim, çocuğuyla birlikte aynı karede fotoğrafladığı Erkan Petekkaya’yı sosyal medya hesabından da paylaşmış.

fadwa-ic
Son güncelleme: 08:22 - 17.11.2016