Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Murat’tan Meryem Uzerli açıklaması
Murat’tan Meryem Uzerli açıklaması
Engin Hepileri - Beyza Şekerci çifti önceki akşam Nişantaşı'nda bulunan Grey adlı mekanda özel bir gece düzenledi.
Emre ÇEVİK
Magazin 25 Ocak 2016 - 07:27

Geceye iki kadın arkadaşıyla birlikte katılan Murat Yıldırım, Meryem Uzerli’yle başrolünü paylaştığı ‘Gecenin Kraliçesi’ hakkındaki soruları yanıtladı. Murat Yıldırım öncelikle hakkındaki “Meryem Uzerli tanıtım fragmanlarında çok gösterildi.

Bu yüzden Murat Yıldırım seti terk etti” iddialarına şu sözlerle cevap verdi: ” Bu çıkan haberler tamamen asılsız. Neden çıkıyor anlamıyorum. Ama kesinlikle böyle bir şey söz konusu değil. Biz de bu haberi yapanlara sadece gülüyoruz.”

Foto: Emre Çevik - Murat Yıldırım

REYTİNG KORKUM YOK

Rol aldığı Gecenin Kraliçesi adlı dizinin reytinge kurban gitme korkusu yaşayıp yaşamadığı yönündeki sorulara Murat Yıldırım ” Asla reyting korkum yok. Ben her zaman senaryoya bakarım. O senaryo bizi tatmin ediyorsa mutlu olurum. Suskunlarda olduğu gibi. Ekibe, izleyene ve dizi oyuncularını tatmin etmek her zaman bizim için daha önceliklidir” sözleriyle cevap verdi.

Foto: Emre Çevik - Murat Yıldırım

MİSAFİRLER GÜRCİSTAN'DAN

Geceye katıldığı iki kadın hakkında gelen sorulara Yıldırım, “Hanımlar Gürcistan’dan geldiler. Kanserli çocuklar için çeşitli projelerde yer alıyorlar. Sağ olsunlar Türkiye’de de bir kaç proje düşünüyorlar. Bende onları ülkemizde ağırlıyorum”  şeklinde cevap verdi.

 

Son güncelleme: 09:54 - 25.01.2016