Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Alabora’nın eşi Banu Zeytinoğlu’ndan duygusal paylaşım
Mustafa Alabora’nın eşi Banu Zeytinoğlu’ndan duygusal paylaşım
Mustafa Alabora'nın eşi Banu Zeytinoğlu, sosyal medya hesabından Alabora'nın sevenlerine teşekkür etti.
Burcu ÖZEN
Magazin 4 Ağustos 2016 - 12:26

Geçtiğimiz hafta Şile yolunda trafik kazası geçiren Mustafa Alabora, Acıbadem Kozyatağı Hastanesi’ne kaldırılmıştı. Hastanede tedavi gören Alabora, kazadan birkaç gün sonra yoğun bakımdan çıkarıldı.

Sol ayak bileğindeki kırık nedeniyle ameliyat geçiren ünlü sanatçı, bir süre daha hastanede kalacak. Bu esnada ünlü ismi yalnız bırakmayan eşi Banu Zeytinoğlu dün sosyal medya hesabından herkese teşekkür etti.

‘SİZLERİN SEVGİSİ KURTARDI’

mustafaalabora

Zeytinoğlu, sosyal medya hesabından Mustafa Alabora ile çekilmiş fotoğrafını paylaşarak şu notu düştü: “Herkese çok ama çok teşşekür ederim. Minnettarım. Mustafa’nın, onu tanıyan herkes tarafından sevildiğini bilirdim, ama böylesi ilgi, böylesi sevgi kendisini dahi şaşırttı. Evet, sağlam bir adam… Evet, kendisine/vücuduna çok iyi bakmış bir adam… Evet, disiplinli bir adam… Evet, çok mantıklı, zeki, akıllı bir adam… Evet, insan sevgisi çok yoğun,gerçek bir adam… Ama, Mustafa’nın böylesine talihsiz, korkunç bir kazada hayatının kurtulmuş olmasının en büyük nedeni, sizlerin sevgisi. Dostları, canı öğrencileri, sahne/çalışma arkadaşları, tanımadan sevenleri; sözüm, minnet duygularım sizlere… Sevgiler”

Son güncelleme: 12:28 - 04.08.2016