Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Ceceli, darbe girişimi sonrası sessizliği nedeniyle eleştirdi
Mustafa Ceceli, darbe girişimi sonrası sessizliği nedeniyle eleştirdi
Pek çok ünlü isim sosyal medya üzerinden darbe girişimi hakkında paylaşımlarda bulunurken, Mustafa Ceceli'nin sessizliği takipçileri tarafından eleştirildi.
Magazin 18 Temmuz 2016 - 13:32

Geride bıraktığımız 15 Temmuz’u 16’sına bağlayan gece yaşanan başarısız darbe girişimi, Türk halkının sokaklara çıkması ve demokrasiye sahip çıkması sonucu püskürtüldü. O zamandan bu yana attıkları mesajlarla ve sosyal medya hesaplarından yaptıkları paylaşımlarla ‘darbeye hayır’ mesajı veren ünlüler yanında bu konuda yorum yapmaktan kaçınan isimler de oldu. Yaşanan gelişmeler hakkında yorum yapmayarak sadece Türk bayrağı paylaşmakla yetinen Mustafa Ceceli takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirildi. Kimileri hakarete varan eleştiriler arasında dikkat çeken ortak nokta Ceceli’nin neden meydanlarda görünmedi oldu. İşte Mustafa Ceceli hakkında yapılan o eleştirel paylaşımlar:

mustafa-ceceli

“Senden daha fazla şey beklerdim.Duruşunu daha net sergileseydin keşke. Senin söyleyeceğin sözlere önem veren binlerce genç var.”

“Bir açıklama bile yapmamış dost düşman belli oluyor!”

“Sizi meydanlarda göremedik. İyi gün dostu kötü gün dostu belli oldu.”

“Seni çok seviyor ve taktir ediyordum, ama bu sessizliğin çok tuhaf.”

“Saçların mı bozulur eğer sokağa çıkarsan? Bu kadar mı tepkin! Sadece bir Türk Bayrağı mı? İlahi okumakla olmuyor! Bakın buraya yazıyorum olaylar durulduğunda bu Süslüman çıkıp “Ya öyleydi şöyleydi” yazacaktır! Darbe yapanlar kadar bunlar da tehlikelidir! Dikkat edin.”