Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Ceceli meydanlara çıktı ‘idam’ istedi
Mustafa Ceceli meydanlara çıktı ‘idam’ istedi
Sosyal medya takipçileri tarafından başarısız darbe girişimiyle ilgili yorum yapmadığı yönünde eleştirilen Mustafa Ceceli sonunda paylaşım yaptı.
Erdinç YAPAN
Magazin 19 Temmuz 2016 - 07:56

Sosyal medya takipçileri tarafından darbe girişimini engellemek konusunda sokağa çıkan halkla birlikte olmadığı ve konuya kayıtsız kaldığı yönünde yoğun bir şekilde eleştirilen Mustafa Ceceli, sessizliğini bozdu.

mustafa-ceceli-ic

İlk olarak sosyal medya hesabından bir paylaşım yapan Ceceli, sonrasında da Kısıklı’da gerçekleşen Demokrasi Nöbeti buluşmalarında sahnede çekilmiş bir videosunu retweet etmiş. Ceceli bu videoda, şimdilerde yeniden gündeme gelen idam konusuna da atıfta bulunarak, “Suçluların yürürlülükte olan ama olmayan cezaların en ağırıyla cezalandırıldıklarını görmek istiyorum” ifadelerini sarf ediyor.

ATİLLA TAŞ’TAN CECELİ’YE GÖNDERME

Atilla Taş, gelen tepkiler sonrasında sessizliğini bozarak sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Mustafa Ceceli’yi hesabından yaptığı, “-Noldu,oldu mu darbe? -Yok Mustafa Abi geçti, artık çıkabilirsin! -Tamam,hemen o pis darbecilere bi tweet atayım bari” tweetiyle ti ye aldı.

Son güncelleme: 08:11 - 19.07.2016