Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
#Mustafa Ceceli müziği bırak
#Mustafa Ceceli müziği bırak
Ülkenin gündemi her ne kadar darbe girişimi olsa da, sosyal medya zaman zaman kendi gündemini yaratmayı da biliyor. Bunun son örneği 'Mustafa Ceceli müziği bırak' hashtagıyla açılan başlık oldu.
Erdinç YAPAN
Magazin 20 Temmuz 2016 - 14:13

Özellikle son zamanlarda sosyal medya üzerinden yoğun bir şekilde eleştiri bombardımanına tutulan ve neredeyse yaptığı her açıklamayla gündem olan Mustafa Ceceli, son olarak başarısız darbe girişimi sonrası paylaşımda bulunmadığı için eleştirilmişti. Bu eleştirilerden kısa süre sonra Kısıklı’daki ‘Demokrasi Nöbetleri’nde sahne alan Ceceli, kendisini dinleyen insanlara konuşmuş ve darbeye karışanların en kısa sürede cezalandırılmaları gerektiğini söylemişti.

İLGİLİ HABERMustafa Ceceli meydanlara çıktı 'idam' istediMustafa Ceceli meydanlara çıktı ‘idam’ istedi

Ramazan ayında girdiği oruç polemiği ve sonrasında boy gösterdiği ve ezan okuduğu Huber Köşkü’ndeki iftar daveti sonrasında sosyal medyanın hakkında en çok yorum yapılan isimlerinden olan Mustafa Ceceli, twitter kullanıcıları tarafından gündem haline getirilmiş.

İLGİLİ HABERMustafa Ceceli, 61 gün oruç tutacakMustafa Ceceli, 61 gün oruç tutacak

Kısa sürede hakkında en çok tweet atılanlar listesine giren Mustafa Ceceli hakkında çok sayıda paylaşım yapıldı.