Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal bir konserde 521 kalori yakıyor
Mustafa Sandal bir konserde 521 kalori yakıyor
Mustafa Sandal, Kemer’de sahne aldı. Sahne sonrası kalori hesaplayan saatine bakan Sandal, 521 kalori yaktığını söyledi.
Mustafa DERYAHAN
Magazin 11 Temmuz 2016 - 08:15

Mustafa Sandal, kolundaki saatle ilk kez bir konserde kaç kalori yaktığını hesapladı. Sanatçı, 90 dakikalık sahne performansı sonrasında 521 kalori harcadı.

Türk Pop Müziği'nin eskimeyen starlarından Mustafa Sandal, '13. Altın Kemer Nar Festivali'nde Kemerliler ve tatilcilerle buluştu. “Yıllardır hep gençsiniz, sırrınız nedir” sorusuna “Hayatı pozitif karşılamayla tabii ki. Spor yapıyorum, 3 yıldır yüzüyorum. Sağlıklı besleniyorum tabii. Starlık iyi güzel, eyvallah da asıl önemli olan kalbin parlaması. Orası parladığı zaman sıkıntı yok” yanıtını verdi.

mustafasandal

Sandal, sahne şovlarında da canlı performansıyla kalori yaktığını söyleyerek ilk kez verdiği bir konserde kalori kaybını kolundaki saat ile yaptı. Konser sonunda Sandal'ın 521 kalori harcadığı ortaya çıktı. Eşine yazdığı şarkının çok yakında çıkacağını söyleyen ve projenin 40 derece sıcakta, Göcek'te kliplendiğini anlatan sanatçı “Nihat Odabaşı çekti, farklı bir klip oldu. Oradan da buraya geldim” dedi.

 

Son güncelleme: 08:28 - 11.07.2016