Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal’dan Cem Yılmaz açıklaması
Mustafa Sandal’dan Cem Yılmaz açıklaması
Cem Yılmaz, Etiler'de bir mekanda Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Mustafa Sandal'la bir araya geldi.
Emre ÇEVİK
Magazin 23 Eylül 2016 - 10:41

Mekanda yaklaşık dört saat kalan grup çıkışta gazetecilerin sorularını yanıtladı. Gazetecilerin, “Cem Bey, Arif ve 216 filminde Mustafa Bey de olacak mı?” sorusuna Yılmaz, “Estağfurullah ne demek. Çok güzel şeyler konuştuk. Mustafa Bey'in yeni single'ını konuştuk. Çıkacak yeni single'ın üzerinden geçtik. Şarkı sizlere yazıldı. Sizleri anlatıyor” diyerek kendisini bekleyen özel araçla mekandan ayrıldı.

cem-yilmaz-ic

CEM İLE HER TÜRLÜ PROJEYE AÇIĞIM

Cem Yılmaz'ın ardından soruları yanıtlayan Mustafa Sandal, “Rising Star final yaptı. Hak eden bir kardeşimiz Ozancan kazandı. Ben de Ozancan'a elimden gelen bütün desteği vereceğim” dedi. Bundan sonra da nelere yapacağının belirten Sandal, “Kafamda iki tane proje var. Onları hayata geçireceğim. Televizyon da olabilir, sinema da, sürpriz olsun” dedi. Yemekte neler konuştuğuna da değinen Sandal, “Yemekte son 20 yılı masaya yatırdık. Hasret giderdik. Çokta iyi oldu. Cem her yaptığı işin hakkını veren, yaptığı işleri de kalbiyle, gönlüyle, aklıyla, fikriyle ve layığıyla yapan bir adam. Onunla her türlü projeye fikir olarak açığım” diyerek evinin yolunu tuttu.