Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mustafa Sandal’ın ev hali
Mustafa Sandal’ın ev hali
Emina Sandal, paylaştığı tbt ile ev hallerini gözler önüne serdi.
Magazin 1 Şubat 2016 - 09:48

İki çocuk sahibi Emina Sandal, bebek bakımına dair, takipçilerine yardımı dokunabilecek ve kendileriyle empati kurmalarını sağlayacak bir paylaşımda bulundu.

TBT fotoğrafı olarak adlandırılan paylaşımlardan yapan Emina Sandal'ın fotoğrafta oğlu Yaman ve eşi Mustafa Sandal'la birlikte olduğu görülüyor. Yedi yıl öncesine ait bir paylaşım yapan Emina bu fotoğrafıyla ünlü şarkıcı Mustafa Sandal'ın ev halini de gözler önüne sermiş oluyor.

Foto: Bülten

Her zaman spot ışıkları karşısında şık bir şekilde görmeye alıştığımız ünlü isim bu paylaşımda son derece salaş bir görüntü içinde. İşte Emina Sandal'ın kaleminden inatçı bebekler için tüyolar:

Foto: Bülten

“Sevgili Veliler yemek yemeyen inatçı bebeklerin nasıl besleneceğine dair bazı hileler uyguladığınızı biliyorum. Yaman da o bebeklerden biriydi ve ona yemek yedirmek adına Mustafa'yla ben de birçok hileye başvuruyorduk. Yedi yıl öncesine ait bu fotoğrafta inatçı bebeğimizi yemek yemeye ikna etme çabalarımızdan biri görünüyor.”

Emina Sandal - Mustafa Sandal

Son güncelleme: 13:58 - 02.02.2016