Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mütevazi olmayacağım
Mütevazi olmayacağım
Önceki gece İstanbul’da bir alışveriş merkezinde konser veren Hande Yener, sahne öncesi iş hayatından aşk hayatına pek çok açıklama yaptı. Yakında sinemaya geçiş yapacağının müjdesini veren Yener, rakiplerini fena halde bombaladı…
Magazin 28 Kasım 2016 - 02:11

Daha önce bir röportajında kendisine yöneltilen “Türk popunun üç büyükleri kimlerdir?” sorusuna “Tarkan, Gülşen, ben” diye cevap veren Hande Yener, yanıtını eleştirenlere sert tepki verdi. Yener, “Mütevazı olmak lazım ama yok…

28mag06-handeek

Ben kendimi sayarım” dedi. Yener, MTV Müzik Ödülleri'ne katılmasını diline dolayanlar içinse, “Ben dünya yıldızlarının adımını attığı kırmızı halıdan geçiş yaptım. Onu bile yapamayanlar oradan bir geçsinler, öyle konuşalım. Kıskanılmaya çok alıştım, izlerken gülüp geçiyorum” diye konuştu.

Nişanlımın ailesi çok tatlı

Birkaç hafta önce nişanlandığı Ümit Cem Şenol'un anne ve babasıyla çok iyi anlaştığını söyleyen Hande Yener, “Hepsi çok tatlı insanlar. İyiyiz, mutluyuz. Bugün konsere davet ettim, geldiler” dedi.

hande-umit-cem-senol-ailesi-1

Filmde oynayacağım

Sinema filmi teklifi aldığını ilk kez açıklayan Hande Yener, “Çok yakında toplantım var. Kafamdaki soru işaretlerini giderirsem belki oynayacağım” diyerek artist olacağını belirtti.