Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mutlu son! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlendi
Mutlu son! Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu evlendi
İki yıldır birlikte olan Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu, Kanlıca'daki Ajia Otel'de muhteşem bir düğünle dünya evine girdi.
Magazin 8 Temmuz 2016 - 21:58

Ünlü oyuncular Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül, dün Kanlıca'daki Ajia Otel'de evlendi. Uzun bir süredir birlikte olan çift son zamanlarda sosyal medya hesaplarından düğüne dair heyecanlarını an be an paylaşıyordu. İkilinin düğün merasimi geleneksel Türk örf ve adetleriyle başladı. Kadir Doğulu, gelini Okmeydanı'ndaki annesinin evinden davullu-zurnalı törenle çıkardı. Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün düğün fotoğrafları da sosyal medyada en çok konuşulanlar arasında yerini aldı.

kadir-icGeçtiğimiz yıl aile arasında yapılan sade törenle nişanlanan çiftin düğün merasimi ise renkli geçti. İki yüz kişinin katıldığı organizasyonla evlenen çiftin nikah şahitliğini Nazlı İmer Özbekar, Sevda Efe Boztepe, Aslı Kızmaz, Önder Altınbaş ve Mustafa Alkıran yaptı.

Saat 19.30'da kokteyl ile başlayan törene yaklaşık 200 kişi katıldı. Kokteylin ardından nikâh saat 20.30'da kıyıldı.  Geride bıraktığımız haftalarda yaşadığı talihsiz kaza sonucu ölümden dönen ağabey Kemal Doğulu da gecede boy gösterdi. Özel bir korse ile ayakta duran Kemal Doğulu kardeşini bu mutlu gününde yalnız bırakmadı.

kemal-dogulu-ic-8BİR NİKAH İKİ GELİNLİK

Gelinin şahitleri Nazlı İmer Özbekar, Sevda Efe Boztepe ve Aslı Kızmaz oldu. Damadın şahitliğini ise Önder Altunbaş ve Mustafa Avkıran üstlendi. Düğünde Doğulu, Vakko marka lacivert bir smokin giydi. Atagül ise nikâhta Vakko Wedding imzalı gelinlik giydi. Oyuncu nikâh kıyıldıktan sonra After Party'de Zeynep Tosun imzasını taşıyan gelinlikle boy gösterdi. Düğün, Çağlar Hepterlikçi'nin canlı performansıyla gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti. Çift, düğünün ardından balayı için Bodrum'a gideceklerini söyledi.

nes2800Her ikisi de objektif önünde son derece tecrübeli olan Kadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün fotoğraflarının çekimi sırasında heyecanlandı. İkili o anlarını sosyal medya hesaplarından paylaşmayı da ihmal etmedi.

İLGİLİ HABERKadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün öncesi objektif karşısına çıktıKadir Doğulu ve Neslihan Atagül düğün öncesi objektif karşısına çıktı

nes3880Pek çok ünlü ismin aksine ikili düğünlerinden karelerini kısa bir süre sonra sosyal medyada paylaşan ikilinin mutlulukları yüzlerinden okunuyordu. Neslihan ve Kadir’in hemen her karedeki içten gülüşleri geceye katılan konuklara da yansıdı.

nes4800BURAK ÖZÇİVİT DÜĞÜNE KATILMADI

Kara Sevda dizisinde birlikte oynadığı rol arkadaşı Neslihan Atagül’ün düğününe katılmayan Burak Özçivit dedikodu kazanını harekete geçirdi. Kadir Doğulu ile Özçivit arasında sekiz ay önce bir gerginlik yaşanmıştı.

burak-ic

Özçivit'in, Neslihan Atagül'le öpüşme sahnesi sonrası yaptığı “Kadir arkadaşım. Bizde yanlış olmaz” sözleri tartışmanın fitilini ateşlemişti. Doğulu'nun da bu sözlere “Ne kadar da kendine aşık bir adam. Çok tehlikeli” diye karşılık vermesi, iki oyuncu arasında ipleri tamamen koparmıştı. Burak Özçivit’in de bu tartışma yüzünden düğüne katılmak yerine Fahriye Evcen'in Solingen'deki ailesinin evine el öpmeye gittiği söyleniyor.

nes8801

İLGİLİ HABERNeslihan Atagül'ün ilham veren gelinliğiNeslihan Atagül’ün ilham veren gelinliği

Son güncelleme: 11:43 - 09.07.2016