Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Mutluluğa gölge düşüren paylaşımlar
Mutluluğa gölge düşüren paylaşımlar
Kıvanç Tatlıtuğ’un annesi Nurten Tatlıtuğ, oğlunun Paris’te yapılan düğününe katılmayınca Başak Dizer’i gelin olarak istemediği konuşulmuştu.
Magazin 23 Şubat 2016 - 00:44

Anne bu iddiaları yalanlasa da, ona ait olduğu iddia edilen Facebook profilinden yapılan imalı paylaşımlar dikkat çekti.

STİL danışmanı Başak Dizer'le Paris'te evlenen Kıvanç Tatlıtuğ'un düğününün yankıları devam ediyor. Tatlıtuğ'un annesi Nurten Tatlıtuğ, sağlık sorunları nedeniyle oğlunun düğününe katılmayacağını önceden açıklamıştı. Ancak oğlundan üç yaş büyük ve daha önce bir kere evlenmiş olan Dizer'i istemediği için Paris'e gitmediği iddia edilmişti. Düğünden iki gün önce Nurten Tatlıtuğ'a ait olduğu iddia edilen Facebook profilinden yapılan paylaşımlar kafa karıştırdı.

ANNE Tatlıtuğ, profilinde “Annesinin duasını almayan mutluluğu yakalayamaz” ve “Annenden başka hiç kimse senin hayatın daha iyi olsun diye gözyaşı dökmeyecek” yazılarını paylaştı. Facebook hesabını aktif olarak kullanan Nurten Tatlıtuğ, oğlunun düğününü cep telefonuyla yapılan canlı bağlantı ile İstanbul'dan izledi. Şimdi Kıvanç Tatlıtuğ'un İstanbul'a dönünce annesiyle görüşüp görüşmeyeceği merak ediliyor.

İşte o manidar mesajlar

Düğünden bir gün önce kaktüsü andıran ‘kayınvalide koltuğu' esprisi yapılan bir kanepenin fotoğrafını paylaşan anne Tatlıtuğ'a ait olduğu iddia edilen profilde “Doğru eş uzun zaman flört ettiğin kişi değildir” mesajı da paylaşıldı. Nurten Tatlıtuğ, oğlunun düğünüyle ilgili tek bir tebrik mesajı dahi yayımlamadı.


Paris'te 
evlendiler

İki yılı aşkın süredir birlikte olan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ ve stil danışmanı Başak Dizer, 19 Şubat'ta Paris'in Türkiye Büyükelçiliği'nde gerçekleşen sade bir törenle dünyaevine girdi. Çiftin düğününe 40 davetli katıldı. Gelinin nikah şahitleri ortağı Deniz Marşan ile fotoğrafçı Tamer Yılmaz, ünlü oyuncununki ise yapımcı Kerem Çatay ve menajeri Gaye Sökmen oldu.

 

Son güncelleme: 09:25 - 25.02.2016