Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Müzik dünyası Ali Tekintüre için bir araya geldi
Müzik dünyası Ali Tekintüre için bir araya geldi
Müzik dünyası ve birbirine rakip yapımcılar, unutulmaz şarkıların yazarı Ali Tekintüre için bir araya geldi.
Emre ÇEVİK
Magazin 30 Kasım 2016 - 16:34

Akciğer kanseri hastalığına yakalanan birçok fenomen şarkının söz yazarı olan Ali Tekintüre'ye yapımcılar ve şarkıcılardan destek geldi. Sektörde rakip olan Poll Production müzik şirketinin sahibi Polat Yağcı ve DMC'nin Genel Müdürü Samsun Demir, söz yazarı için saygı albümü yapmaya karar verdi.

samsun

AYRINTILAR 10 GÜN İÇİNDE BELLİ OLACAK

Önceki akşam Arnavutköy’deki bir mekanda buluşup projenin ayrıntılarını konuşan Yağcı ve Demir, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtladı. Ünlü isimlerin Tekintüre'nin şarkılarını okuyacağı albümün tüm detayları 10 gün içinde belli olacak.

Albümün gelirini tamamının Ali Tekintüre’ye verileceğini söyleyen Demir; “Ebru Gündeş’ten İbrahim Tatlıses’e, Orhan Gencabay’dan Nilüfer’e birçok sanatçı çorbada tuzu olsun istiyor. Bu bizi çok mutlu etti” dedi.

Tekintüre’nin sağlık sorunları yaşadığını geçtiğimiz günlerde İbrahim Tatlıses sosyal medya hesabından duyurmuş ve elinden gelen her şeyi yapmaya hazır olduğunu açıklamıştı.