Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Serkay’dan Damla’ya büyük kıyak!
Serkay’dan Damla’ya büyük kıyak!
Survivor final oyunları Serkay ve Damla arasındaki rekabette ilginç gelişmelere sahne oldu.
Magazin 25 Haziran 2016 - 11:06

Her bölümü büyük ilgiyle izlenen Survivor 2016’nın dün akşamki bölümünde nefes kesen bir final oyunu oynandı. Final oyunu sonrası Serkay, Damla ve Atakan bir üst tura çıktı.

SERKAY’DAN DAMLA’YA JEST

Survivor’da finale yaklaşıldıkça yarışmacıların strateji oyunları da artıyor. Finale dogru güçlü rakiplerini elemek isteyen yarışmacılar farkı yöntemlere başvurabiliyorlar. Bunlardan birini de geride bıraktığımız akşam yayınlanan bölümünde Serkay sergiledi. Nagihan’ın sakatlığını fırsat bilen Serkay bir üst tura 1 puan kala takım arkadaşı Damla ile karşılaştı. 2. tur oyununda gayet başarılı performans sergileyen Serkay’ın, Damla’ya yenilmesi kafalarda soru işareti bıraktı. Yarışmayı izleyenler ise  bu davranışı “Serkay’dan Damla’ya büyük kıyak” olarak nitelendirdi.

NAGİHAN GÖZYAŞLARINA BOĞULDU

Final yarışmasının son oyununda Damla’ya kaybeden Nagihan gözyaşlarına boğuldu. Oyun sonrası sinir krizi geçiren Nagihan’ı Atakan “Bir şey istiyor musun Nagihan? Ağla rahatla” diyerek sakinleştirmeye çalışsa da başarılı yarışmacı “Hiçbir şey istemiyorum” diyerek yerleri dövdü. Bu sinir krizinin neden yaşandığı ise sonradan anlaşıldı.

 

“BEN ELENDİM ZANNETİM”

Damla’ya kaybettikten sonra Survivor’daki tüm yaşantısının sona erdiğini zannedip sinir krizi geçiren Nahihan’a güzel haberi Acun verdi. Acun’un “Elenmedin SMS oylamasına çıkacaksın” demesinin ardından Nagihan bu sefer de sevinç gözyaşları döktü ve yine kendinden geçti.

 

NAGİHAN KARADERE KİMDİR?

1984 Kadirli doğumlu olan Nagihan Karadere Fenerbahçe'de yetişmiş ve sürat koşuları branşında yarışmıştır. 13-14 Eylül 2003 tarihlerinde Köstence'de düzenlenen Balkan Gençler Atletizm Şampiyonası'nda 400 metre branşında altın madalya kazanan Nagihan Karadere Aynı şampiyonada 4x 400m bayrak yarışında gümüş madalya 4x100m bayrak yarışında bronz madalya kazandı.

Çin'in Shenzhen şehrinde düzenlenen 2011 Dünya Üniversite Yaz Oyunları'nda 4×400 metre bayrak yarışında gümüş madalya kazanan Türk milli takımında yeraldı, ayrıca 400 metre engelli yarışında bronz madalya kazandı.

2012 Yaz Olimpiyatları'nda, atletizm 400 metre engelli seçmelerinde mücadele eden Karadere, hatalı çıkış yapınca yarış dışı bırakıldı. Londra Olimpiyat Stadyumu'nda yapılan elemelerde 4. seride yarışmak için pistteki yerini aldı. 4 numaralı kulvarda yerini aldıktan sonra tabanca sesini duymadan çok önce koşmaya başlayınca hakem tarafından yarış dışı bırakıldı. Yarışın ardından tüm Türk halkından, ailesinden, hocalarından ve Spor Bakanı’ndan özür diledi.

Son güncelleme: 14:20 - 25.06.2016