Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nagihan Karadere eşinin boşanma isteğini canlı yayında öğrendi
Nagihan Karadere eşinin boşanma isteğini canlı yayında öğrendi
Nagihan Karadere, telefonla katıldığı Duymayan Kalmasın programında çok şaşırtıcı bir gelişmeyi öğrendi.
Magazin 14 Ekim 2016 - 11:30

Eşinin çıplak fotoğraflarının yabancı bir kadın tarafından kendisine gönderilmesinin ardından büyük bir şok yaşayan Nagihan Karadare, katıldığı canlı yayınlarda eşinin bir komploya kurban olduğunu yaşananları aralarında çözmek istediklerini söylemişti. Ayrılık konusunu düşünüyorum ancak karar vermek konusunda aceleci değilim şeklinde açıklamalar yapan Nagihan, bugün canlı yayında bağlandığı Duymayan Kalmasın programında şaşırtıcı bir gerçekle yüz yüze geldi. Programa iki kişi devam eden Deniz Akkaya ve Seren Serengil, programlarına konuk ettikleri Nagihan’a söyledikleriyle genç kadını şaşırttı. Eşiyle boşanmak istediğini ancak onun istemediğini söyleyen Nagihan sonrasında, program sunucularından eşinin kendisinden boşanmak istediğini öğrendi. Yaşadığı şaşkınlık sesine de yansıyan Nagihan, “Eşimin benden boşanmak istediğini ilk sizden duydum” diyerek yaşadığı şaşkınlığı ortaya koydu.

İLGİLİ HABERNagihan Karadere fotoğraflarının yayılmasından sonra eşiyle ilk kez buluştuNagihan Karadere fotoğraflarının yayılmasından sonra eşiyle ilk kez buluştu

İLGİLİ HABERNagihan'a ihanet şokuNagihan'a ihanet şoku