Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nazan Öncel, pedofiliye siyah duvağıyla dikkat çekti
Nazan Öncel, pedofiliye siyah duvağıyla dikkat çekti
Antalya'da sahneye çıkan Nazal Öncel, yüzünü siyah duvakla örterek cinsel istismar ve pedofiliye dikkat çekti.
Magazin 20 Kasım 2016 - 11:14

Nazan Öncel, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim” dedi. Muratpaşa İlçesi’ndeki bir eğlence mekanında sahneye çıkan Öncel, kendisini izlemek için saatler öncesinden gelen hayranlarına sevilen şarkılarını söyledi. Siyah sahne kıyafeti tercih eden Nazan Öncel, bir de siyah duvak taktı. Öncel’in ilk parçası ise sözleriyle cinsel istismara dikkat çeken ‘Demirden Leblebi’ oldu.

nazan-oncel-ic
“PEDOFİLİNİN NE ANLAMA GELDİĞİNİ EN İYİ BEN BİLİRİM”

Şarkı aralarında hayranlarına seslenen Öncel, kıyafetini işaret ederek, “Görüldüğü üzere, halimden anlaşılacağı üzere konumuz pedofili” dedi. Yasa tasarısına atıfta bulunan Öncel, “Çocuk bedeninin istismarının meşrulaştırılması yerine yeni yasal düzenlemelerin çocukları korumak için yapılacağına inanıyorum.

nazan-oncel-ic-6
Beklentimiz bu yöndedir. Vicdanlarımızın altında kalmayalım. Söylemek istemezdim ama pedofilinin ne anlama geldiğini en iyi ben bilirim” dedi. Öncel’in bu konuşması hayranları tarafından “Bravo” sloganlarıyla uzun süre alkışlandı. Programına ‘Seni Bugün Görmem Lazım’ adlı şarkısıyla devam eden Öncel, hayranları kendisine eşlik etti. DHA

 

ÖNCEL, ÜVEY BABA TACİZİ YAŞAMIŞTI

Şarkıcı Nazan Öncel, geride bıraktığımız yıllarda henüz 9 yaşındayken üvey babası tarafından taciz edildiğini açıklamış ve yaptığı bu cesur açıklamayla Türkiye’deki pedofili suçlarına dikkat çekmişti.

İLGİLİ HABEREndonezya'da pedofiliye hadım cezasıEndonezya’da pedofiliye hadım cezası

İLGİLİ HABERÖzcan Deniz 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddialarına sert cevap verdiÖzcan Deniz 19 yaşındaki Afra Saraçoğlu ile aşk yaşadığı iddialarına sert cevap verdi

Son güncelleme: 16:45 - 20.11.2016