Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nebahat Çehre, Beren Saat’e böyle destek verdi
Nebahat Çehre, Beren Saat’e böyle destek verdi
Uzun zamandır ekranlardan uzak kalan Nebahat Çehre'den, eski rol arkadaşı Beren Saat'e büyük destek geldi.
Magazin 23 Ağustos 2016 - 07:49

Etiler’de önceki gün objektiflere yansıyan Nebahat Çehre, bu sezon ‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’den ayrılan ve eleştirilerin hedefi haline gelen Beren Saat’e adete kol kanat gerdi. Çehre, Saat’in dizide seyirciye gerçekliği geçiremediği iddialarına “Bence Beren gayet güzeldi ama herhalde o devam etmeyi istemedi. Evli çünkü ve çok çalışıyor. İnsan evliyken eşine fazla vakit ayıramıyor. Herkesin dedikodusuna bakmayın. Beren’den sonra ‘Ay bir resim çektirelim’ diye peşinden koşuyorlar” şeklinde konuştu.

nebahat-cehre-ic

BİKİNİLİ YAKALAYAMADINIZ

‘Muhteşem Yüzyıl Kösem’in bu sezonda devam edeceğinin hatırlatılması üzerine “Evet Muhteşem devam ediyormuş, edecek. Tabii tarih bitene kadar devam edecek” sözlerini kullanan usta oyuncu, Beren Saat’in yerine yeni sezonda diye dahil olan Nurgül Yeşilçay’la ilgili bir soruya ise kendisinden örnek vererek cevap verdi. Son rol olarak rolünü beğenmediği için ‘Kara Para Aşk’ dizisinden ayrıldığına atıfta bulunan Çehre “Nurgül oturur mu oturmaz mı? Onu beraber izleyeceğiz. Bilemiyorsunuz ki. Nebahat Çehre buraya oturur mu? Oturmayabiliyor bazen işte” diye konuştu. Bodrum’da tatil yapıp İstanbul’a yeni döndüğünü de sözlerine ekleyen Çehre fotoğraflarını çeken basın mensuplarına “Bodrum’da güzel bir tatil yaptım ama beni bu kez bikinili yakalayamadınız” sözleriyle takıldı. Bu sezon henüz istediği bir projenin gelmediğini ifade eden usta oyuncu, prensip olarak iki veya üçüncü sezon devam eden dizilere dahil olmadığını belirtip sözlerine şöyle devam etti: “Henüz proje gelmedi belki bu sene ocak ayını bekleyeceğiz. 13 bölüm iyi gidiyordur, gerekiyordur girerim ama ikinci, üçüncü senede girilmez”

Son güncelleme: 07:55 - 23.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.