Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nebahat Çehre’den öğrencilere desteği
Nebahat Çehre’den öğrencilere desteği
Ünlü oyuncu Nebahat Çehre'den, üniversiteli öğrencilerine destek...
Magazin 23 Mayıs 2016 - 15:49

Ünlü oyuncu Nebahat Çehre, üniversiteli öğrenciler için başlatılan ‘1. Kristal Kamera Kısa Film Yarışmasına' juri Üyesi olarak dahil oldu. Marmara Forum’un gençleri desteklemek ve yeteneklerini ortaya çıkarmak için başlattığı ‘1. Kristal Kamera Kısa Film Yarışması' 20 Nisan tarihinde start aldı.

68 Üniversite işbirliğiyle hayata geçirilen yarışma için konuşan Çehre ‘Gençleri sinemaya kazandırmayı hedeflediğimiz muhteşem bir iş, gençlerden ‘özgün’ kategoride kısa film çekmelerini yada çektikleri kısa filmleri www.kristalkamerakisafilm.com adresine yüklemelerini istiyoruz.

Datamızda biriktirdiğimiz kısa filmleri özel jüri ekibimizle birlikte tek tek izleyip değerlendiriyoruz, başarılı bulduğumuz 5 kısa filmin yaratıcısına,5 Ünlü oyuncu desteği ile 5 farklı kısa film çekeceğiz'

Kısa filmleri değerlendirirken öğrencilerin yeteneklerine, özverilerine ve bakış açılarına dikkat etmeye çalışıyoruz.

Bugün amatör olarak seyredeceğimiz kısa film yaratıcıları, yarın ülkemizi birçok platformda gururla yansıtacaklarına inanıyorum Dedi.

Etiketler