Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nefise Karatay eşi Yusuf Day’ın geçen yaz Cicişler’le olan görüntülerini yorumladı
Nefise Karatay eşi Yusuf Day’ın geçen yaz Cicişler’le olan görüntülerini yorumladı
Geçen yaz eşi Yusuf Day'ın Bodrum'da 'Cicişler'le yaptığı kaçamakla evliliği sarsılan Nefise Karatay, suskunluğunu bozdu.
Magazin 13 Mayıs 2016 - 12:50

Evliliğini kurtaran Nefise Karatay, eşi ve bebeğiyle çok mutlu olduğunu anlatıp, “Mutlu olmadığım hiçbir şeyi devam ettirmedim hayatımda. Mutlu olduğum için de bir aradayız. Keyfimiz yerinde” diye konuştu. Bebeği Maya’yı büyütmekle meşgul olduğunu söyleyen eski model, kızının hayatta tek kalmaması için ikinci bir çocuğu yapmak istediğini de anlattı. Sorunlu bir hamilelik yaşadığını, altı aydan sonra istirahat ettiğini belirten Karatay, hastanede makinanın verdiği tam tarihte doğum yaparak doktorunu bile şaşırttığını söyledi. Normal doğum yaparak çok rahat ettiğini anlatan Karatay “Doğumun erken başlama riski vardı. Tam gününde doğdu Maya. Makinanın verdiği tarihte. Doktorum ‘Senin durumunda olup da tam gününde doğuran çok az insan var’ dedi. 10 çocuk doğursam 10’unu da normal doğum yapardım. Çok rahat ettim” şeklinde konuştu.

yusuf day ic

HUZURUMUZ BOZULMADI

Karatay, eşinin ‘Cicişler’le yaptığı kaçamak gelmesiyle ilk kez sessizliğini bozdu. Çok mutlu olduğunu söyleyen ünlü model, aylar sonra konu hakkındaki soruları “Ben çok mutluyum, önemli olan bu. Bunu da herkese söyleyeyim. Hayatımın en mutlu dönemini geçiriyorum. Biz zaten huzurlu bir çifttik. Bizim huzurumuz hiç bozulmadı. En mutlu dönemdeyim. Maya bize büyük güzellikler kattı. Birçok evlilik için yapılıyor boşanma haberleri. İnsanlar dışarıdan nasıl görüyorlar bilmiyorum ama ben çok mutluyum. Mutlu olmadığım için hiçbir şeyi devam ettirmedim hayatımda. Mutlu olduğum için de biz bir aradayız. Keyfimiz yerinde” diye cevapladı.