Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nejat sahalara döndü
Nejat sahalara döndü
Oyunculuğu bırakarak Bodrum’a yerleşen ve Gümüşlükspor Kulübü’ne başkanlık yapan Nejat İşler İstanbul gecelerindeydi.
Emre ÇEVİK
Magazin 24 Ocak 2016 - 13:33

Cihangir'deki Roxy adlı mekana oyuncu arkadaşı Rıza Kocaoğlu ile sarmaş dolaş gelen Nejat İşler hızlı adımlarla mekana girdi. Arkadaşı Rıza Kocaoğlu ise İşler için, “sahalara geri döndü” demesi akıllara ‘Nejat İşler tekrar oyunculuğa dönüyor mu?' sorusunu getirdi.

Foto: Emre Çevik - Nejat İşler

Mekanda bir bayanla eğlendiği ve yakınlaştığı öğrenilen Nejat İşler, aralarında Rıza Kocaoğlu'nun da bulunduğu bir grup arkadaşıyla yüksek sesle sloganlar attı.

EN BÜYÜK HASKÖY SPOR

Mekan çıkışında Nejat İşler'i basın ordusu bekliyordu. Tek başına hızlı adımlarla taksiye yönelen Nejat İşler ayakta durmakta dahi güçlük çekti. Düşmemek için duvara tutundu. Rıza Kocaoğlu koşarak İşler'e yetişip taksiye binmesine yardımcı oldu.

Foto: Emre Çevik - Nejat İşler Rıza Kocaoğlu ile birlikteydi

Nejat İşler'in taksiye bindiği anda kendisinden para isteyen bir dilencinin ‘en büyük Hasköy Spor, başkanım para ver. En büyük Hasköy Spor' diyerek seslenmesi karşısında Nejat İşler kahkahalara boğuldu.

Foto: Emre Çevik - Nejat İşler

 

Son güncelleme: 14:21 - 02.02.2016