Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neslihan Atagül Doğulu oyuncu olmak için nasıl bir yol izlediğini anlattı
Neslihan Atagül Doğulu oyuncu olmak için nasıl bir yol izlediğini anlattı
Reklam yüzü olduğu bir firmanın basın toplantısına katılan Neslihan Atagül Doğulu oyunculuğuyla ilgili şaşırtıcı bilgiler paylaştı.
Magazin 9 Kasım 2016 - 15:20

Neslihan Atagül Doğulu oyunculuğuyla olduğu kadar güzelliğiyle de dikkat çeken bir isim. Oynadığı dizilerle adından söz ettiren Neslihan Atagül Doğulu, katıldığı bir basın toplantısında geride bırakmaya hazırlandığımız yılın bir değerlendirmesini yaptıktan sonra, oyunculuk hevesinin daha sekiz yaşında içine düştüğünü açıkladı ve gazetecilerle ilginç bir anısını paylaştı. İşte Neslihan Atagül’ün oyuncu olmak isteyen gençleri de yakından ilgilendirecek o açıklaması:

neslihan-atagul-ic

“Çok yoğun bir yıldı. “Kara Sevda” çok sevildi, bundan dolayı çok mutluyum. Güzel tepkiler alıyoruz. Onun dışında evlendim ve evliliğimde de her şey yolunda gidiyor. Çok motive olduğum bir dönemdeyim kısacası… Ben daha 8 yaşındayken babamla film izlerken “Baba ben oyuncu olacağım”, 13 yaşına geldiğimde de “Artık bir şeyler yapmam lazım” dedim. Araştırdım, bir ajans buldum bilinmeyen numaralar servisinden. Anneme “Beni buraya götürmeni istiyorum” diye diye görüşme ayarladım. Sonra ajansa kaydoldum, filmler, reklamlar derken bu yolculuğa başlamış oldum. 18'ime kadar annem beni bütün setlere götürdü. Canım benim, büyük sabır!”

İLGİLİ HABERKadir Doğulu ve Neslihan Atagül'ün düğününden tüm detaylarKadir Doğulu ve Neslihan Atagül’ün düğününden tüm detaylar

İLGİLİ VİDEOKadir Doğulu ile Neslihan Atagül evlendiKadir Doğulu ile Neslihan Atagül evlendi

Son güncelleme: 16:02 - 09.11.2016