Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nesrin Cavadzade Antalya Film Festivali’ne damga vurdu
Nesrin Cavadzade Antalya Film Festivali’ne damga vurdu
Uluslararası Antalya Film Festivali, bu yıl 53. kez Antalya'da gerçekleşti. Geceye oyuncu Nesrin Cavadzade kıyafetiyle damga vurdu.
Magazin 17 Ekim 2016 - 08:34

Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin bu yıl 53’üncüsünü düzenlediği Uluslararası Antalya Film Festivali Expo 2016 Antalya Kongre Merkezi’nde onur ödüllerinin verildiği törenle start aldı. Oyuncu Nesrin Cavadzade’nin giydiği kıyafetle geceye damga vurdu. Ödül töreninden fotoğraf paylaşan oyuncu; ‘Cannes değil Antalya’ notu düştü.

CANNES HENÜZ BÖYLESİNİ GÖRMEDİ!

nesrin

Nesrin Cavadzade bu sefer de katıldığı ödül töreninde giydiği kıyafetle dikkatleri üzerine çekti. Sosyal medyadan fotoğraf paylaşıp, elbisenin tasarımcısına teşekkür eden oyuncuya yorum yağdı. ‘Bu olağanüstü elbise için çok teşekkür ederim’ notunu düşen Cavadzade’ye; ‘Olağanüstü olan sensin elbise değil’, ‘bu olağanüstü hatun için ben de annene teşekkür ediyorum’, ‘elbise utansın senin güzelliğinden’, ‘Cannes henüz böylesini görmedi’ gibi yorumlar yapıldı.

ÖDÜL TÖRENİNDEN…

Törende Yıldırım Önal Anı Ödülü, gittiği spor salonunda düşerek beyin kanaması geçiren Kenan Işık'a verildi. Mehmet Aslantuğ, ödülü Kenan Işık adına oğlu Mehmet Işık'a verdi.

Törende onur ödüllerinin verildiği diğer isimler ise yönetmen Feyzi Tuna ile tiyatro ve sinema dünyasının önemli ismi Yılmaz Gruda oldu. Yılmaz Gruda'ya ödülü genç oyuncu Özgür Çevik verdi. Gecede onur ödülü alan bir diğer isim de ünlü Fransız oyuncu Audrey Tautou oldu. Fransız yıldıza ödülünü Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Faruk Çelik ile Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel verdi. Yaşam Boyu Başarı Ödülü ise sanatçı Emel Sayın'a takdim edildi.

Son güncelleme: 09:50 - 17.10.2016