Reklamsız Sözcü

Nesrin Cavadzade yine fit ve esprili

Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, takipçileriyle paylaştığı fotoğrafla erkek hayranlarını bir kez daha büyüledi.
14:4914 Haziran 2016
Nesrin Cavadzade yine fit ve esprili
Güzel oyuncu Nesrin Cavadzade, takipçileriyle paylaştığı fotoğrafla erkek hayranlarını bir kez daha büyüledi.

Etkileyici fiziğiyle ve yaptığı paylaşımlarla dikkat çeken Nesrin Cavadzade, geride bıraktığımız günlerde verdiği bir röportajda, erkek hayranlarının gönderdiği cinsel içerikli fotoğrafları biriktirdiğini ve bunlarla bir sergi açacağını söyleyerek dikkatleri üzerine çekmişti. Böylelikle kendisini taciz eden erkekleri de afişe edecek olan Cavadzade, hesabından yaptığı paylaşımlarla ciddi bir kesim tarafından da takip ediliyor.

nesrin-cavadzade-1

Nesrin Cavadzade, ince esprileri ve farklı bakış açısıyla ilginç paylaşımlara da imza atıyor. Güzel oyuncunun yaptığı son paylaşımsa popüler müzik grubu Daft Punk’a gönderme olmuş. Nesrin’in Pırıltılı kostümleriyle dikkat çeken grup üyelerine spora giderken yanına aldığı ışıltılı çantası üzerinden olmuş. Cavadzade bu fotoğrafın altına “Şimdi Daft Punk” düşünsün yazmış. Nesrin’in yaptığı boydan paylaşım aynı zamanda fit vücuduna ne kadar güvendiğini de bir kez daha göstermiş.

DAFT PUNK KİMDİR?

Fransız müzisyenlerden oluşmuş bir elektronik müzik ikilisidir. Guy-Manuel de Homem-Christo (8 Şubat 1974) ve Thomas Bangalter’dan (3 Ocak 1975) oluşan Daft Punk 90’lı yılların en önemli müzik gruplarındandır. Robotu andıran parlak ve ışıltılı kostümleriyle fark yaratan ikili kafalarında sürekli olarak kasklarıyla görüntü veriyor.

Son güncelleme: 14:5514.06.2016
SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp