Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nesrin Cavadzade’nin Instagram hesabı hacklendi
Nesrin Cavadzade’nin Instagram hesabı hacklendi
Sosyal medyada yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme gelen Nesrin Cavadzade'nin Instagram hesabı hacklendi.
Magazin 14 Temmuz 2016 - 09:13

ABD tatiline devam eden oyuncu Nesrin Cavadzade, New York'ta üç polis memuruyla çektirdiği bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak olay yaratmıştı. Fotoğrafa gelen tepkilerin ardından ünlü oyuncunun Instagram hesabı ele geçirildi.

Cavadzade'nin fotoğrafı, takipçileri tarafından ABD'de hayli tartışılan polis teşkilatına destek olarak yorumlanırken ünlü oyuncuya tepki yağmıştı. Daha sonra sert bir dille eleştirilen Nesrin Cevadzade, takipçilerine sosyal medya üzerinden yanıt vermişti: “Derin değilsin… Entellektüel değilsin… Sanatçı değilsin… Eleştirmen değilsin… Şair değilsin… Sadece internete erişimin var o kadar! Ait olduğunuz yerde kalın yani benim fotoğraflarımın altında… ”

İLGİLİ HABERNesrin Cavadzade'nin paylaşımı olay yarattıNesrin Cavadzade’nin paylaşımı olay yarattı

INSTAGRAM HESABI HACKLENDİ

nesrinic

Bu tartışmalar sonrasında Nesrin Cavadzade’nin Instagram hesabını kapattığı iddia edildi. Ancak ünlü oyuncunun Instagram hesabının hacklendiği ortaya çıktı. Cavadzade Twitter hesabından “Instagram hesabım hacklendi. Geri aldığımda görüşmek üzere. hepinize sevgiler.” açıklamasını yaptı.

İLGİLİ HABERNesrin Cavadzade boru dansıyla form tutuyorNesrin Cavadzade boru dansıyla form tutuyor

Son güncelleme: 10:54 - 14.07.2016