Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nevruz, taliplerini bir bir reddediyor
Nevruz, taliplerini bir bir reddediyor
Nevruz, kendisine gelen talipleri bir bir reddediyor.
Magazin 19 Mart 2016 - 08:01

Evlendirme programları özellikle Türk televizyonculuğunda son zamanların en çok tartışılan ancak bir o kadar da izlenen yapımları. Durum böyle olunca da ekranda görünmek ve kendinden söz ettirmek büyük önem taşıyor.

 

 

Bu tarz programlara kimi taliplerini bulmak için gelirken, kimi de yarattığı skandallarla kendisinden söz ettirmek istiyor. Tıpkı Esra Erol’un programında uzun zamandan beri talibini arayan Nevruz’da olduğu gibi. Pek çok talibini hiç görüşmeden reddeden Nevruz kendisi için gelen son talibini de hiç görüşmeden göndermek istedi. Ancak talibinin hemen gitmek gibi bir niyeti yoktu. Paravan açıldıktan sonra Nevruz’la konuşmaya başlayan talibi “Gözlerimin içine bakarak cevabını ver” teklifinde bulundu.

 


“TANIMADIKLARIMIN GÖZLERİNE BAKAMAM”

Programın dün yayınlanan bölümünde de kendisi için gelen talibinin “Gözlerimin içine bakarak bana ‘hayır’ demeni istiyorum” şeklindeki önerisi karşısında şaşırıp kalan Nevruz, “Tanımadıklarımın gözlerine bakamam. Burda Türk filmi çevirmiyoruz” diyerek bu teklifi reddetti.

Son güncelleme: 08:43 - 19.03.2016