Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nicole Kidman’ın mutfaktaki sevişme sahneleri diziye damga vurdu
Nicole Kidman’ın mutfaktaki sevişme sahneleri diziye damga vurdu
Son zamanlarda, ünlü Hollywood yıldızlarının dizilerde boy gösterdiğine tanıklık ediyoruz, bunun son örneğini Nicole Kidman oldu.
Magazin 20 Mart 2017 - 15:56

Avustralyalı oyuncu Nicole Kidman, ‘Big Little Lies’ (Büyük Küçük Yalanlar) adlı dizi için kamera karşısına geçti. HBO’nun yeni dizisi için kamera karşısına geçen 47 yaşındaki Kidman’ın cesur sahneleri diziye damga vurdu. Geride bıraktığımız pazar günü birinci sezonun beşinci bölümünü izlemek için televizyonun karşısına geçen hayranları Nicole Kidman’ın sevişme sahnelerine tanıklık etti.

nicole-kidman-2

MUTFAKTAKİ SEVİŞME SAHNELERİ

Oscar ödüllü oyuncu Nicole Kidman’ın hayat verdiği ‘Celeste’ karakteri ve Alexander Skarsgard’ın canlandırdığı ‘Perry’nin problemli evliliğine odaklanan dizide, çiftin mutfaktaki sevişme sahnesi bölüme damgasını vurdu.

nicole-kidman-3

Yedi bölümden oluşan dizide 47 yaşındaki Kidman’a, Reese Witherspoon ve Shailene Woodley gibi tecrübeli isimler eşlik ediyor.

nicole-kidman-4
nicole-kidman-5
nicole-kidman-6