Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nihat Doğan’dan Cem Yılmaz’a gönderme
Nihat Doğan’dan Cem Yılmaz’a gönderme
Darbe girişimi sonrası sessiz kaldığı için suçlanan Cem Yılmaz'a bir taş da Nihat Doğan'dan geldi.
Burcu ÖZEN
Magazin 29 Temmuz 2016 - 08:27

15 Temmuz darbe kalkışması Türkiye’de birçok şeyi değiştirdi. Askerin sokağa çıkmasına karşı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, halkı meydanlara davet etti. Sosyal medyada geniş yankı bulan ‘demokrasi nöbeti’ne ünlü isimlerden de destek geldi. Konu hakkında hiç paylaşım yapmayan ünlüler ise okların hedefinde oldu. Meydanlarda birlik mesajı verenler, sosyal medyada birbirine hoşgörü göstermedi. Şüphesiz ki paylaşım yapmama konusunda en çok eleştirilen isimlerden biri de Cem Yılmaz’dı. Hatta ünlü komedyen hakkında yurt dışına kaçtı haberleri de yapıldı. Uzun süre cevap hakkını kullanmayan Yılmaz, dün sessizliğini bozdu ve ‘vatan sevgim ortadadır’ diyerek kimseye hesap vermeyeceğini yazdı.

CEM YILMAZ’A TAŞ ATTI

nihat

Yılmaz’ın sosyal medyadan yaptığı açıklamalara, darbe gecesi ve sonrasında da meydanlarda olan Nihat Doğan’dan taş geldi. Doğan, sosyal medya hesabından ‘Vatanı Nihat Doğan savunur Edebiyatını Cem Yılmaz yapar’ yazdı.

İLGİLİ HABERCem Yılmaz sessizliğini bozduCem Yılmaz sessizliğini bozdu

Son güncelleme: 17:41 - 29.07.2016