Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nil Karaibrahimgil’den tüm annelere sürpriz video
Nil Karaibrahimgil’den tüm annelere sürpriz video
2 yaşındaki oğluyla bir tanışma serüveninde olan Nil Karaibrahimgil, tüm annelere bir sürpriz hazırladı.
Burcu ÖZEN
Magazin 6 Mayıs 2016 - 09:05

İnsanın ruhuna enerji katan, herkesin diline dolanan şarkılarda imzası olan bir isim Nil Karaibrahimgil… Doğum yaptıktan sonra daha da duygusal bir bağ kurduk kendisiyle… Hatta doğumdan sonraki ilk konserinde -oğlu-nu hatırladığında gözyaşlarına boğuluşu işledi yüreğimize… Son olarak ‘Kelebeğin Hayat Sırları’ kitabıyla seslendi gençliğine… Şimdi de annelere çok güzel bir sürprizi var…

nilic
2014 yılında Aziz Arif adını verdiği oğlunu kucaklayan Nil Karaibrahimgil, Anneler Günü yaklaşırken tüm annelere güzel bir sürpriz hazırladı. Kendi youtube video kanalından yayınladığı teaserın tamamı Pazar Günü yayınlanacak.

Yeni videosunu sosyal medya hesabından paylaşan Nil, videoya; “süt, ilaç, bal olan…cennet, sığınak ve yuva olan bütün annelere” notunu düştü.

Karaibrahimgil’in “Kelebeğin Hayat Sırları” kitabından yazılarını müzikle birleştirdiği serisinin ikincisi Meğer Ben Aziz Arif’mişim, sevgisi şefkati bitmeyen bütün annelere Nil’den hediye. Meğer Ben Aziz Arif’mişim ile birlikte, Nil’in kelebeklerde keşfettiği hayat sırlarından ikincisi de kendi sesinden müzikal kitap olarak sevenleriyle buluşacak.

Son güncelleme: 09:33 - 06.05.2016