Reklamsız Sözcü

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu’nun oğlu Bera’dan güzel haber

Niran Ünsal ile İbrahim Gugu'nun yoğun bakımdaki oğulları Bera'dan güzel haber geldi.
15:0614 Temmuz 2016
Niran Ünsal ve İbrahim Gugu’nun oğlu Bera’dan güzel haber
Niran Ünsal ile İbrahim Gugu'nun yoğun bakımdaki oğulları Bera'dan güzel haber geldi.

Niran Ünsal ve İbrahim Gugu çiftinin 2 yaşındaki oğulları Bera Gugu, geçen hafta sonu geçirdiği ağır kriz sonrasında yoğun bakıma alınmıştı. 48 saat müşahede altında tutulan ve bu süre bütün tetkikleri tamamlanan Bera’dan iyi haber geldi

Hastanede yattığı süre içinde sanat dünyası ve Niran Ünsal hayranları adeta seferber oldular. Sanatçı arkadaşları Niran Ünsal'ı tek tek arayan hem geçmiş olsun mesajlarını ilettiler hem de Bera için ne yapabileceklerini sordular.
Bera Gugu'nun ilk müşahedesini yapan Çocuk Nöroloji Doç Dr. Bülent Kara raporunda “Epilepsi tanısını destekleyen EEG bulgusunun olmadığı bu nedenle Bera'nın yaşı da göz önüne alınarak ilaç tedavisi ön görülmemiştir. Süreç içinde bebek gözetim altında tutulacak alerjik ilaçlardan korunacak ve yeniden bir nöbet halinde nöbet anı video ile kayıt altına alınacak” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERNiran Ünsal'ın yoğun bakımdaki oğlundan haber varNiran Ünsal’ın yoğun bakımdaki oğlundan haber var

Oğullarını hastaneden alarak evlerine geçen Niran Ünsal ve İbrahim Gugu “4 gündür hayatla ilişkimizi kesildi, anlık bir durum evladımızı bir anda kayıp gitti elimizden, o anı hayatımızı boyunca unutmamız mümkün değil. Bera yoğun bakımdayken iş ve siyaset dünyasından, sanatçı dostlarımız ayrı ayrı arayarak yanımızda oldular. Bera için bütün imkânları seferber etmek için istişarede bulundular. Şükürler olsun bugün evimizdeyiz ve Bera gerçekten çok iyi. Allah evladımızı bize bağışladı” dediler.

SIRADAKİ HABER
Paylaş Tweet Whatsapp