Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 11. yeni bölüm fragmanı izle
No 309 11. yeni bölüm fragmanı izle
No 309 11. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur'un sürprizine Lale'den beklenmedik bir tepki geliyor.
Magazin 19 Ağustos 2016 - 16:27

Fox TV’nin her çarşamba yayınlanan ve büyük bir izleyici kitlesine hitap eden romantik komedi dizisi No 309’un 11. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur ve Lale’nin inatlaşması had safhaya çıkıyor.

 

Onur'un Lale'yi kıskanması aralarında bir inatlaşmanın başlamasına sebep olur.. Onur Lale'ye pahalı bir sürpriz hazırlar..Ama Lale'nin bu sürprize tepkisi hiç de beklediği gibi olmaz.. Bu arada Lale'nin iddiada kaybettiği yemeği hazırlamasının vakti gelmiştir. Evde baş başa hazırladıkları yemek onları yakınlaştırırken kınada Lale'yi güzel bir sürpriz daha beklemektedir..

 

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Babaanne İsmet'in eve yerleşecek olması Lale ve Onur'u strese sokmuştur.. Aynı odada kalıp sürekli evli numarası yapmak zorunda kalacaklardır.. Bundan sıyrılmanın yollarını ararlar.. Bu arada düğün hazırlıklar tam gaz devam etmektedir. İsmet'in Onur ve Lale'yi yakınlaştırmak bir sürprizi daha vardır.. İkisini doğuma hazırlık kurslarına gönderir.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.