Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 14. yeni bölüm fragmanı izle
No 309 14. yeni bölüm fragmanı izle
No 309 14. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde evlilik töreni öncesi Pelinsu'nun sözlerine inanan Lale tam nikah kıyılacakken baygınlık geçiriyor ve evlilik gerçekleşemiyor.
Magazin 15 Eylül 2016 - 10:54

Fox TV’nin çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen romantik komedi dizisi No 309’un 14. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde evlilik iptal oluyor. Pelinsu’ya kanan Lale nikah tam kıyılacakken baygınlık geçiriyor ve evlilik iptal oluyor. Onur’a sinir olan Lale artık evlilik istemiyor ve bunu Onur’un yüzüne söylüyor.

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Beklenen büyük gün gelmiştir. İki aile de heyecanlıdır. Öpücüğün etkisi Lale de ve Onur da kendini göstermeye başlamıştır. Bu öpücük aynı zamanda Onur'un bazı kararlar almasına sebep olacaktır. Düğün öncesi Onur'un Lale'ye bir sürpriz vardır. Lale evleneceği için, kendini ilk defa mutlu hissetmektedir. Bu arada erkek tarafı boş durmaz, Onur'a bekarlığa veda partisi düzenler. Onur'a sürpriz hazırlanan bu geceden, Lale de nasibini alacaktır.