Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 18. bölüm fragmanı izle: Lale ağırlığını hissettiriyor
No 309 18. bölüm fragmanı izle: Lale ağırlığını hissettiriyor
No 309 18. bölüm fragmanı yayaınlandı. No 309 yeni bölümde Onur'u Pelinsu'ya kaptırmak istemeyen Lale, şirketten bir an olsun ayrılmıyor.
Magazin 17 Ekim 2016 - 15:38

Fox TV’nin çarşamba günleri reytinglerde zirveyi kimselere kaptırmayan romantik komedi dizisi No 309’un 18. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Pelinsu’ya savaş ilan eden Lale, Onur’un dibinden bir an olsun ayrılmıyor ve şirkette de Onur’a yardımcı oluyor. Lale’yi sürekli şirkette gören Pelinsu ise bu duruma bir hayli bozuluyor.

No 309 18. bölümü ile 19 Ekim Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Lale'nin çıkan haberleri öğrenmesi Onur'la arasının tekrar açılmasına sebep olur. Onur Lale'nin kendisine inanmamasına üzülürken, Lale olanların kendisinden saklanmasına sinirlenir.. Evlilikten vazgeçme kararı alırlar. Bunu öğrenen İsmet babaanne hemen duruma el koyar.. Lale ve Onur ‘dan birbirlerine bir hafta süre vermelerini ister.. Bu süre onlar için nasıl sonuçlanacaktır?