Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 20. bölüm fragmanı izle: Dayı Lale’yi beğenmedi
No 309 20. bölüm fragmanı izle: Dayı Lale’yi beğenmedi
No 309. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur'un dayısı geliyor ve Lale hakkında pek de olumlu olmayan cümleler sarf ediyor.
Magazin 27 Ekim 2016 - 09:48

Fox TV’nin çarşamba günleri büyük bir ilgiyle izlenen dizisi No 309’un 20. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur’un dayısı, yeğeninin evleneceği kişileri tanımak için İstanbul’a geliyor. Aile hakkında bilgi alan Haluk Bey Lalelerin kendilerine uygun bir aile olmadığını belirtiyor. Fakat Haluk Bey Songül’ü görünce kendinden geçiyor.

No 309 20. bölümü ile 2 Kasım Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aralarındaki tüm sorunları halleden Onur ve Lale, hafta sonu evleneceklerini ailelerine müjdelerler. Her iki aile de bu habere çok sevinir. Doğum kursuna giden Onur ve Lale'ye bu sefer Filiz ve Erol da eşlik eder. Bu arada Kurtuluş ve Samet galerinin açılışını yapmaktadır.. Fakat ikisini de kötü bir sürpriz beklemektedir. Nikahın yakın zamanda olacağını öğrenen Pelinsu ve Betül yeni planlar yapmaya başlarlar.