Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 20. bölüm fragmanı izle: Haluk’un gelişi neleri değiştirecek?
No 309 20. bölüm fragmanı izle: Haluk’un gelişi neleri değiştirecek?
No 309 20. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur'un dayısı Haluk Bey, Amerika'dan nikah için çıkıp geliyor.
Magazin 1 Kasım 2016 - 11:00

Çarşamba günlerini sallayan romantik komedi dizisi No 309’un 20. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde kendi ilişkisinde mutluluğu yakalayan Onur, Kurtuluş ve Samet'in de yardımına koşar, ve Lale ile birlikte Nergis ve Nilüfer'in de olacağı bir yemek organizasyonu düzenler. Bu organizasyonda onları sürprizler beklemektedir. Songül de geçmişe bir sünger çekip, hayatını değiştirmeye karar verir. Kızlar bu değişime başta şaşırsalar da destek olurlar. Bu arada Onur'un dayısı Haluk, nikah için Amerika'dan gelir.

No 309 20. bölümü ile 2 Kasım Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aralarındaki tüm sorunları halleden Onur ve Lale, hafta sonu evleneceklerini ailelerine müjdelerler. Her iki aile de bu habere çok sevinir. Doğum kursuna giden Onur ve Lale'ye bu sefer Filiz ve Erol da eşlik eder. Bu arada Kurtuluş ve Samet galerinin açılışını yapmaktadır.. Fakat ikisini de kötü bir sürpriz beklemektedir. Nikahın yakın zamanda olacağını öğrenen Pelinsu ve Betül yeni planlar yapmaya başlarlar.