Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 20. yeni bölüm fragmanı izle: Haluk Lale’yi beğenmedi
No 309 20. yeni bölüm fragmanı izle: Haluk Lale’yi beğenmedi
No 309 20. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur'un dayısı Haluk Bey bir anda çıkageliyor ve Lale ile tanışıyor.
Magazin 29 Ekim 2016 - 10:52

Fox TV’nin çarşamba günleri zirveyi elinden bırakmayan dizisi No 309’un 20. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur’un dayısı Haluk Bey, yeğeninin nişanlısıyla tanışmak için İstanbul’a geliyor. Lale’nin ne iş yaptığını soran Haluk Bey, aldığı cevapla sarsılırken Lale’nin kendilerine uygun bir gelin adayı olmadığını düşünüyor. Onur ise durumu Lale’ye çaktırmıyor ve dayısının kendisini sevdiğini söylüyor.

No 309 20. bölümü ile 2 Kasım Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Aralarındaki tüm sorunları halleden Onur ve Lale, hafta sonu evleneceklerini ailelerine müjdelerler. Her iki aile de bu habere çok sevinir. Doğum kursuna giden Onur ve Lale'ye bu sefer Filiz ve Erol da eşlik eder. Bu arada Kurtuluş ve Samet galerinin açılışını yapmaktadır.. Fakat ikisini de kötü bir sürpriz beklemektedir. Nikahın yakın zamanda olacağını öğrenen Pelinsu ve Betül yeni planlar yapmaya başlarlar.