Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 21. yeni bölüm fragmanı izle: Evlilik iyice riske girdi
No 309 21. yeni bölüm fragmanı izle: Evlilik iyice riske girdi
No 309 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Haluk ile Songül'ün kavgası Onur ile Lale'nin ilişkisini nasıl etkileyecek?
Magazin 7 Kasım 2016 - 11:22

Fox TV’nin çarşamba günleri zirveyi kimseye bırakmayan dizisi No: 309’un 21. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde birbirlerinden etkilenen Haluk ve Songül’ün arası henüz nedeni belli olmayan bir sebepten dolayı bozuluyor. Haluk’a sinirlenen Songül, Lale’ye baskı uyguluyor. Bakalım bu kavga Onur ve Lale ilişkisine nasıl yansıyacak?

No: 309 21. bölümü ile 9 Ekim Çarşamba akşamı Fox TV ekranlarında…

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Kendi ilişkisinde mutluluğu yakalayan Onur, Kurtuluş ve Samet'in de yardımına koşar, ve Lale ile birlikte Nergis ve Nilüfer'in de olacağı bir yemek organizasyonu düzenler. Bu organizasyonda onları sürprizler beklemektedir. Songül de geçmişe bir sünger çekip, hayatını değiştirmeye karar verir. Kızlar bu değişime başta şaşırsalar da destek olurlar. Bu arada Onur'un dayısı Haluk, nikah için Amerika'dan gelir.