Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 7. bölüm izle: (27 Temmuz) Pelinsu her şeyi mahvediyor
No 309 7. bölüm izle: (27 Temmuz) Pelinsu her şeyi mahvediyor
No 309'un 7. bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlanacak. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur'un sürpriz tatili güzel gelişmelere sebep oluyor.
Magazin 27 Temmuz 2016 - 15:29

Fox TV’nin reytingleri alt üst eden dizisi No 309’un 7. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. No 309 yeni bölümde Ailelerin kendilerine oynadıkları oyunu fark eden Lale ve Onur bu sefer karşı atağa geçerek onlara bir oyun oyunuyor. Her şey iyi hoş gidiyor derken Lale, Onur ve Pelinsu’nun konuşmalarına şahit oluyor ve dumur oluyor.

Lale ve Onur Ağva'da aralarındaki buzları eritmişlerdir. Bu sefer onlar ailelerine oyun oynamaya karar verirler. Bu arada Onur'un Ağva'ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur'un Lale'yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. Keyifli geçen bu organizasyonda acaba onları ne gibi sürprizler beklemektedir?

No 309’un 7. bölümünü saat tam 20.00’de izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

FOX TV CANLI İZLE

No 309’un 7. bölümü yayınlanır yayınlanmaz ise Fox TV’nin web sitesinden, aşağıdaki linke tıklayıp seyredebilirsiniz.

NO 309 7. BÖLÜM