Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 7. yeni bölüm fragmanı izle: Lale ve Onur’dan sürpriz oyun
No 309 7. yeni bölüm fragmanı izle: Lale ve Onur’dan sürpriz oyun
No 309 7. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur birlik olup bu sefer ailelerine oyun oynuyor.
Magazin 15 Temmuz 2016 - 15:00

FOX TV’nin yeni başlamasına rağmen sürpriz bir çıkış yakalayan ve reytinglerde üst sıralarda yer alan No 309’un 7. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur ailelerine ufak ve sevimli bir oyun oynuyor.

 

“EVLENMEKTEN VAZGEÇTİK”

Ailelerinin oyunu ile birlikte tatile çıkmak zorunda kalan Onur ve Lale burada keyifli zaman geçirmiş romantik anlar yaşamıştı. NO 309 yeni bölümde bu sefer Onur ve Lale ailelerine oyun oynayıp birbirleriyle geçinemediklerini anlatıp evlenmekten vazgeçtiklerini söylüyor. Aileler ise bu haberle birlikte şoke oluyor.

NO 309 SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Lale'nin Onur'u terk etmesi iki aileyi de harekete geçirir. Lale ve Onur'u tekrar bir araya getirmek için plan yaparlar. Birbirlerinden habersiz şekilde aynı yere giden Onur ve Lale karşılaşınca şok olurlar ve birlikte vakit geçirmek zorunda kalırlar. Herkesten uzakta geçirdikleri bugün onları tekrar bir araya getirebilecek midir?

Son güncelleme: 15:33 - 15.07.2016