Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No: 309 8. yeni bölüm fragmanı izle: Onur da gardını alıyor
No: 309 8. yeni bölüm fragmanı izle: Onur da gardını alıyor
No 309 8. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur ve Pelinsu'yu öpüşürken gören Lale artık daha temkinli davranmaya başlıyor.
Magazin 1 Ağustos 2016 - 08:11

Fox TV’nin ve ekranların beğeniyle izlenen dizisi No 309’un 8. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Onur’un Pelinsu ile öpüşmesi Lale’yi alt üst eder ve artık Onur’a mesafeli davranmaktadır.

No 309 8. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

Onur'un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale , Onur'a karşı olan duygularını sorgular. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale'nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale'nin tavırlarını yanlış anlar ve kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşünür.. O da Lale'ye karşı gardını alır.. Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaşmışlardır.. Betül sinsi planlarına devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet'e gösterir. Bu arada bebeğin cinsiyeti belli olacaktır.. Lale ve Onur iddiaya girerler.

Son güncelleme: 08:10 - 01.08.2016

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.