Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 8. bölüm izle: (3 Ağustos) Lale ve Onur iddiaya giriyor
No 309 8. bölüm izle: (3 Ağustos) Lale ve Onur iddiaya giriyor
No 309'un 8. bölümü bu akşam Fox TV ekranlarında yayınlanacak. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur'un içi kıpır kıpır. İkili bebeklerinin cinsiyetini öğrenecekler.
Magazin 3 Ağustos 2016 - 12:30

Fox TV’nin büyük sükse yapan dizisi No: 309’un 8. bölümü bu akşam seyircisi ile buluşacak. No: 309 yeni bölümde Lale ve Onur’un heyecanı dorukta… Bebeğin cinsiyeti bugün belli olacak.

Lale ve Onur için hayatlarının en heyecanlı günü… İkili bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için doktora gidiyorlar. Lale bebeğin cinsiyetinin kız olacağını söylerken Onur ise erkek olacağı konusunda ısrar ediyor.

No 309'un 8. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

Onur'un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale , Onur'a karşı olan duygularını sorgular. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale'nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale'nin tavırlarını yanlış anlar ve kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşünür.. O da Lale'ye karşı gardını alır.. Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaşmışlardır.. Betül sinsi planlarına devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet'e gösterir. Bu arada bebeğin cinsiyeti belli olacaktır.. Lale ve Onur iddiaya girerler.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.