Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 8. yeni bölüm fragmanı izle: Bebeğin cinsiyeti belli oluyor
No 309 8. yeni bölüm fragmanı izle: Bebeğin cinsiyeti belli oluyor
No 309 8. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur bebeğin cinsiyeti konusunda anlaşmazlığa düşüyor. Lale bebeğin kız olacağını iddia ederken Onur ise erkek olacağını savunuyor.
Magazin 2 Ağustos 2016 - 10:25

Fox TV’nin ve ekranların en çok izlenen yapımlarından olan No 309’un 8. bölüm fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde Lale ve Onur için hayatlarının en heyecanlı günü… İkili bebeklerinin cinsiyetini öğrenmek için doktora gidiyorlar. Lale bebeğin cinsiyetinin kız olacağını söylerken Onur ise erkek olacağı konusunda ısrar ediyor.

No 309’un 8. bölüm fragmanını izlemek için aşağıdaki linke tıklayınız.

NO 309 8. BÖLÜM FRAGMANI

7. BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Lale ve Onur Ağva'da aralarındaki buzları eritmişlerdir. Bu sefer onlar ailelerine oyun oynamaya karar verirler. Bu arada Onur'un Ağva'ya Lale ile gittiğini öğrenen Pelinsu, Betül ve Erol ile bir takım planlar içerisine girer. Doktor Onur'un Lale'yi davet ettiği organizasyona Erol ve Filiz de katılır. Keyifli geçen bu organizasyonda acaba onları ne gibi sürprizler beklemektedir?

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.