Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No 309 9. bölüm 2. fragmanında iddiayı Onur kazanıyor
No 309 9. bölüm 2. fragmanında iddiayı Onur kazanıyor
No 309 9. bölüm 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. No 309 yeni bölümde bebeğin cinsiyeti belli oluyor ve böylelikle iddiayı Onur kazanmış oluyor.
Magazin 8 Ağustos 2016 - 11:34

FOX TV’nin her bölümü izlenme rekorları kıran dizisi No 309’un 9. bölüm 1. ve 2. fragmanları yayınlandı. No 309 yeni bölümde Oğulları olacağını öğrenen Onur ve Lale soluğu alış verişte alır. İkisi de şimdiden bebekleriyle ilgili hayal kurmaya başlamıştır bile. İddiayı kazanan Onur'un isteği Lale'yi şaşırtacaktır. Bebeğin erkek olacağı iki ailede de sevinç yaratır. Özellikle, Yıldız çok mutludur. Pelinsu ise Onur'la baş başa kalmanın ve onu etkilemenin yollarını aramaktadır.. Düğüne az bir zaman kalmıştır, Onur ve Lale hazırlıklarla ilgilenmektedir..

No 309’un 9. bölüm 1. ve 2. fragmanını izlemek için aşağıdaki linklere tıklayınız.

NO 309 9. BÖLÜM 1. FRAGMANI

NO 309 9. BÖLÜM 2. FRAGMANI

SON BÖLÜMDE NELER OLMUŞTU?

Onur'un Pelinsu ile öpüştüğünü gören Lale , Onur'a karşı olan duygularını sorgular. Ona karşı kontrollü ve mesafeli olmaya karar verir. Lale'nin bu duygularından habersiz olan Onur Lale'nin tavırlarını yanlış anlar ve kendisine hiçbir duygu beslemediğini düşünür.. O da Lale'ye karşı gardını alır.. Ağva da yakınlaşan Onur ve Lale birbirlerinden yine uzaklaşmışlardır.. Betül sinsi planlarına devam etmektedir. Fotoğrafları İsmet'e gösterir. Bu arada bebeğin cinsiyeti belli olacaktır.. Lale ve Onur iddiaya girerler.

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.