Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
No: 309 oyuncu kadrosu ve konusu… Furkan Palalı kimdir?
No: 309 oyuncu kadrosu ve konusu… Furkan Palalı kimdir?
No 309 bu akşam 61. bölümü ile hayranlarının karşısına çıkıyor. 61. bölümde Yıldırım karşı binaya taşınınca olanlar oluyor ve büyük bir şoka girip durumu kabullenemeyen Songül, Yıldırım'ı evden çıkarmak için ilginç bir plana başvuruyor. Lale ise Onur'un kendisinden sakladığı gerçekleri öğrenmek için elinden geleni yapıyor. İşte merakla beklenen no 309 61. bölüm fragmanı ve özeti. No 309'un oyuncu kadrosu ve dizinin konusunu da haberimizin içeriğinden öğrenebilirsiniz.
Magazin 27 Eylül 2017 - 12:32

No 309 61. bölümü ile ekranlara geliyor. Dizinin 61. bölümünde Yıldırım karşı eve taşınınca Songül başta olmak üzere herkes büyük bir şok yaşıyor ve Songül Yıldırım’ı göndermek için plan yapmaya başlıyor. Lale ise Onur’un kendisinden sakladığı şeyleri öğrenmek için yepyeni bir yola başvuruyor! İşte No: 309 61. bölüm özeti, fragmanı ve No 309 oyuncu kadrosu ve konusu…

NO: 309 61. BÖLÜM ÖZETİ

Yıldırım'ın karşı eve taşınması, başta Songül olmak üzere herkesi şoka sokar. Bu durumu kabullenemeyen Songül, Yıldırım'ı göndermek için plan program yapmaya başlar. Ama Yıldırım'ın pes etmeye niyeti yoktur. Bu arada Onur'un kendisinden bir şeyler sakladığını anlayan Lale bir araştırma içine girer. Acaba gerçeği öğrenebilecek midir?
No: 309 yeni bölümüyle Çarşamba 20.00’de FOX’ta!

 

60. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yıldırım'ın gelişi herkes için büyük bir sürpriz olur. Yıllar sonra babalarını karşılarında gören Lale, Nilüfer ve Nergis nasıl tepki vereceklerini dahi bilemezler. Songül ise Yıldırım'a öfke doludur. Songül'ün hışmına uğrayan Yıldırım için geçen yılları telafi etmek çok zor olacaktır. Onur ise hayatının şokuyla sarsılır. Özge kızıyla geri dönmüş ve Onur'a her şeyi anlatmıştır. Onur, bir kızı olduğunu Lale'ye anlatmanın yolunu bulmaya çalışır. Duru'nun ortaya çıkışı Onur ve Lale'nin ilişkilerine nasıl etki edecektir?

Furkan Palalı (ONUR) kimdir?

Furkan Palalı TRT1 de 2 ayrı dizide başrol oynamıştı. Kızılelma dizisinde bir Mit elemanını canlandıran Furkan Palalı, daha sonrasında Son Çıkış adlı dizide oynamış ancak bu dizisi erken final yapmıştı. Furkan Palalı No 309 Dizisinde bam başka bir karakterle sevenlerinin karşısına çıkacak. Yakışıklı oyuncu ilk defa bir romantik komedi dizisinde başrol oynayacak.

furkan-palali-2

Demet Özdemir (LALE) kimdir?

Demet Özdemir Star Tv'de yayınlanan Çilek Kokusu dizisi ile oyunculuk kariyerinin zirvesine çıkarak tüm Türkiye'nin tanıdığı ve sevdiği bir oyuncu oldu. Demet Özdemir No 309 dizisi ile yeniden izleyici karşısına çıkacak. Güzel oyuncu partneri Furkan Palalı ile uyumlu ve bir birine yakışan bir çift olacak gibi görünüyor.

demet-1

 

Sumru Yavrucuk (Songül Şen )

Dizide Lale'nn annesi rolünde oynamaktadır ve tek derdi kızını evlendirmektir.1961 Ankara doğumlu başarılı tiyatrocu Sumru Yavrucuk 55 yaşındadır. Son olarak Show Tv ekranlarında yayınlanan Acil Aşk Aranıyor dizisinde Nisa karakterinin annesi olarak yer almıştı.

Songül Lale, Filiz ve Nergis'in annesidir. Kocası onu başka bir kadın için terk edip gitmiştir. Songül çocuklarını tek başına ve zorluklarla yetiştirmiştir.

sumru-yavrucuk3

İrem HELVACIOĞLU (Pelin Su)

Pelin Su Onur Sarıhan'ın sevgilisidir. Lal'nin hamile olduğunu öğrenince Pelinsu'dan uzaklaşmak zorunda kalacak.

irem-helvacioglu-sli

Sevinç Erbulak (Betül)

1975 İstanbul doğumlu olan başarılı tiyatrocu Süper Baba ve Avrupa Yakası gibi dizilerde rol almıştır. Sevinç Erbulak sayısız tiyatro oyununda da yer almıştır.

Şadi'nin karısıdır. 51 yaşındadır ve eltisi Yıldız ile büyük bir rekabet içindedir. Şirketi Filiz'in oğlu Onur'un yönetmesine bir türlü hazmedememiştir.

sevinc

Özlem Tokaslan (Yıldız SARIHAN)

1979 yılında dünyaya gelen Özlem TOKASLAN Anadolu Üniversitesi Tiyatro bölümü mezundur. Dila Hanım dizisinde canlandırdığı Hayriye karakteri ile tanınır. Son olarak Güzel Köylü dizisinde Dudu karakteri ile karşımıza çıkmıştır.
Onur'un annesidir. En büyük rakibi eltisi Betül'dür.

ozlem-1

Suat SUNGUR (Fikret SARIHAN)

1961 Denizli doğumludur. Çiçek Taksi Durağı dizisinde aldığı rol ile tanınır. Son olarak Zeyrek İle Çeyrek dizisinde Faysal karakterini canlandırmıştır.

Onur'un babasıdır ve 59 yaşında emekli bir adamdır. Yıldız'ın çapkın eşidir. Emeklilik döneminde kendini çapkınlığa adamıştır.

suat-sungur

Mehmet Cihan ERCAN (Erol SARIHAN)

1984 Adana doğumludur. Son olarak Bana Masal Anlatma dizisinde Kubilay karakterini canlandırmıştır.
Şadi ve Betül'ün oğludur Sarıhanlar holdingin ikinci veliahtıdır

Ceren TAŞÇI(Filiz)

Erol'un karısıdır. Filiz'in kiloları ile başı oldukça derttedir.

Gökçe Özyol(Kurtuluş)

Lale'nin eniştesidir.

Beyti Engin (Şadi)

Şadi, Kılıbık ve karısından çok korkan bir kocadır. Onur'un amcasıdır.

Fatma Toptaş(Nilüfer)

Kurtuluş'un hanımı Lale'nin büyük ablası

Pelin Ulukşar(Nergis)

Nergis 22 yaşında çok güzel ve bakımlı bir kızdır, kozmetik mağazasında çalışmaktadır. Lalenin kız kardeşidir ve güzelliğine çok önem veren renkli bir kişiliktir.

Murat TAVLI(Samet)

Onur'un Şöförü; Lale'nin kardeşi Nergis'e aşıktır

Fatih Ayhan(Doktor Onur SAYGIN)

Lale'nin bebeğinin doktoru

no-309-yeni-sezon-ilk-bolum-60-bolum-fragman-izle

No 309'un konusu

No 309 dizisi romantik aşk hikayesi tadında olacak. Ailelerinin zoruyla evlendirilen 2 gencin daha sonrasında bir birlerine sırılsıklam aşık olması üzerine kurulu hikayemiz menfaat ve çıkar düşkünü ailelerin gölgesinde filizlenecek bir aşk masalı olacak. Furkan Palalı Onur karakterini canlandıracak, Demet Özdemir ise Lale karakteri ile karşımıza çıkacak. Evlenme arifesindeki Lale, aldatılınca aşka tövbe etmiştir. Yine de onu evlendirme çabasında olan annesini üzmemek için, görüşme ayarladığı doktor Onur ile buluşmaya gider. Ancak masasına oturduğu Onur, Dr Onur değil başka birisidir. Bu yanlış buluşma garip olaylara yol açıyor.

Son güncelleme: 16:03 - 27.09.2017

Merakla beklenen Yılmaz Özdil'in son kitabı "Mustafa Kemal" Plus abonelerine hediye.