Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nükhet Duru katıldığı programda defalarca kez aldatıldığını söyledi
Nükhet Duru katıldığı programda defalarca kez aldatıldığını söyledi
Nükhet Duru katıldığı programda özel hayatına ve magazin gündemine dair ilginç açıklamalarda bulundu.
Magazin 19 Mayıs 2016 - 15:50

Özge Uzun'un sunduğu “Hayat Başlasın” programına konuk olan Nükhet Duru, aldatılan kadının mantıklı davranması gerektiğini söyleyerek “çok aldatıldım ama rakam veremem, kadın erkeklerin aldatma saçmalıklarını görmezden gelebilir ve vakti gelince intikamını almalıdır” dedi. Nükhet Duru, kadınların aldatılması ile ilgili kendi hayatından örnekler verdi. Duru, yuvayı kadınların devam ettirdiğini dile getirerek şu çarpıcı açıklamalarda bulundu:

nukhet-duru-ic

“Tek gecelik ilişki aldatılmak sayılmaz demiştim. Ben bunu şu açıdan söyledim; kadınlar mantıklıdır, yuvayı kadın devam ettirir. Erkeklerin tek gecelik aldatma gibi bazı saçmalıklarını kadın görmezden gelebilir. Çocuklar için devam etmeli. Vakti gelince intikam alınmalı. Çok aldatıldım ama rakam veremem. Nükhet Duru'nun kocasını ayartmak kadınlara galibiyet duygusu veriyor. Kadın ayartır adamı. Erkek birini severken çok rahat kandırılır. En fazla beş dakika bir erkeğin gözüne bir kadın baktı mı hemen kandırılır. Başkasını seviyorsa bile kandırılır.”

ÜZÜLMEMEK İÇİN TELEFONU KARIŞTIRMAM

Bu samimi açıklamaların yapıldığı anlarda Nükhet Duru'nun doğumgünü de stüdyoda kutlandı. Kalbinin boş alduğunu ama her an kapıyı aralabileceğini de belirten Nükhet Duru “kimsenin ruhunun yaşı yoktur, bedeninin yaşı vardır. Bir süredir kalbim boştu, şimdi kapı arayabilirim. Daha aralamadım. Benim normal halim işveli cilveli. İlişkilerimde kendimi üzmemek için sevgilimin telefonunu karıştırmam” dedi.

ezo-ic

RAFET'İN YOLU AÇIK OLSUN

Programın diğer konuğu Ezo Genç ise Rafet El Roman'a dargın olduğunu belirterek “yolu açık olsun” dedi. Aşk acısı yaşadığını da kaydeden genç sanatçı acısının yavaş yavaş geçtiğini de sözlerine ekledi.

ozgur-aras-ic

SİNAN AKÇIL EBRU ŞALLI İLE EVLENİR

Cem Yılmaz'ın sinemada istediğini bulamadığını iddia eden Özgür Aras insanların ünlü komedyenden başka şeyler beklediğini ifade etti. Mide ameliyatı geçirip 25 kilo veren Aras, bu süreçte çok zorlandığını da belirtti. Özgür Aras Sinan Akçıl'ın Ebru Şallı ile evleneceğini, Akçıl'ın ayrılıklardan beslenerek şarkı yaptığını söyledi.