Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Nur Fettahoğlu oyunculuğuyla ilgili konuştu
Nur Fettahoğlu oyunculuğuyla ilgili konuştu
Nur Fettahoğlu kariyerine ara verdiği haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.
Mustafa KIZGINYÜREK
Magazin 24 Kasım 2016 - 15:12

Bundan yaklaşık 10 ay önce kızı Elisa’yı kucağına alan Nur Fettahoğlu, Rumelihisarı’nda evinin önündeki bir taksiden inerken objektiflere yakalandı. Oyuncu, görüntülendiğini fark edince elindeki koliyi bırakıp taksi şoföründen yardım istedi. Taksi şoförü koliyi evin girişine kadar taşırken ünlü oyuncu ayaküstü gazetecilerin sorularını yanıtladı. Tabak çanak ve mutfak malzemesi aldığını söyleyen Nur Fettahoğlu, kariyerine ara verip oyunculuğu bıraktığı haberlerinin gerçeği yansıtmadığını söyledi.

nur-fettanoglu-ic

OYUNCULUĞU BIRAKTIĞIM DOĞRU DEĞİL

Vaktini sürekli kızıyla geçirdiğini ve arada gelen senaryoları okuduğunu anlatan Nur Fettahoğlu, oyunculuğu bıraktığı iddialarının gerçekle ilgisi olmadığını ifade edip “Bırakmadım bir süre kızımla vakit geçirmek istiyorum çok küçük çünkü. Onun gelişimi daha önemli benim için. Oyunculuğu çok seviyorum. Projeler de geliyor okuyorum tabii güzel işler de var ama kızım daha cazip geliyor” diye konuştu.

nur-ic-2

NUR FETTAHOĞLU KIZININ FOTOĞRAFINI PAYLAŞTI

NUR FETTAHOĞLU ANNE OLDU